fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je Meghan Markle opäť tehotná? Verejnosť špekuluje

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle, ktorá je v súčasnosti na pracovnej ceste so svojim manželom princom Harrym v Južnej Afrike na seba opäť púta pozornosť. Šaty, ktoré si obliekla sme na nej už raz videli. A to presne vtedy, keď potvrdila svoje začínajúce sa tehotenstvo. Je za recykláciou jej šatníka snaha zlepšiť si svoje renomé u ľudí alebo je vojvodkyňa tehotná?

Meghan Markle a princ Harry vyvolali doslovala ošial, keď oficiálne predstavili malého Archieho v Južnej Afrike. No chvíľku na to sa pozornosť verejnosti a médií zamerala na šaty, ktoré si vojvodkyňa zo Sussexu obliekla hneď na začiatku tohto pobytu.

Zdroj: Instagram

Šaty vojvodkyne zo Sussexu

Prvé, dlhé košelové šaty v modrej farbe, ktoré sú opaskom uviazané v páse. Druhé, letné šaty s remienkami sú zdobené pruhmi. Dôvod, prečo sú tieto dva modely také zvláštne je to, že sú jej prvými tehotenskými šatami, ktoré si minulý rok obliekla. A to presne v októbri 2018, kedy počas svojho pobytu v Tichomorí Meghan Markle a princ Harry oznámili, že budú čakať svoje prvé dieťa. Na základe toho začala verejnosť opäť diskutovať o možnom tehotenstve Meghan Markle a rozrastajúcej sa kráľovskej rodine.

Prečítajte si tiež:
Tajné nahrávky: Andrej Danko flirtuje so Zsuzsovou

Minulý rok si ku košeľovým šatám zvolila modré lodičky a vlasy si vypla do copu. Počas pobytu v Afrike tento outfit doplnila pohodlnými čiernymi sandálmi s vyšším viazaním a vlasy si nechala voľne rozpustené.

Je Meghan Markle opäť tehotná? Verejnosť opäť špekuluje
Zdroj: Instagram

Hnedé šaty s pásikmi, ktoré tento rok recyklovala jej pristali rovnako, ako ten predošlý, kedy potvrdila svoje očakávané tehotenstvo. Oblečené ich mala pri návšteve Austrálie a rozdiel bol oproti minulému roku len v jej účese. Vďaka strihu a dĺžke zakrývajú tieto šaty aj problémovejšie partie žien.

Zdroj: Instagram

Ostro sledovaná

Meghan Markle je na každom kroku kontrolovaná zo všetkých uhlov. Verejnosť aj média na nej ostro sledujú všetko, vrátane jej oblečenia. A práve ním spôsobuje niekoľkokrát do týždňa doslova ošiaľ. Jej oblečenie, starostlivo vybrané vzhľadom na jej postavu aj postavenie.

Prečítajte si tiež:

Šatník Kate Middleton je drahší ako šatník Meghan Markle! Denný outfit ich stojí 50 tisíc libier

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií