fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Jej najlepšia priateľka kritizuje Kate Middleton

Máte tip? napíšte nám mailom

Najlepšia priateľka Meghan Markle rozhnevala tento utorok 28. januára množstvo užívateľov na internete kvôli svojmu nevhodnému komentáru. Podľa mnohých z nich sa Jessica Mulroney zameriavala na prácu Kate Middleton. Tú úboho kritizovala.

Jessica Mulroney mala niekoľkokrát porozmýšľať pred tým, ako pri svojom komentári stačila tlačidlo „odoslať“.

https://instagram.com/p/B704ZzOFMcN/

Meghan Markle a jej (opäť) najlepšia priateľka

Podľa informácií The Express najlepšia priateľka Meghan Markle zverejnila na svojom účte na Instagrame poburujúci komentár, ktorý však po chvíli vymazala. V jednom zo svojich príbehov vyzvala osobu bez toho, aby ju nazvala menom: „Pekné obrázky sú pekné obrázky. Skúste použiť svoju platformu na šírenie neuveriteľných príbehov neuveriteľných ľudí, ktorí sa snažia urobiť tento svet lepším miestom“, šifrovaná správa, ktorú zdieľala Jessica, zmiatla viacerých jej sledovateľov. Podľa nich ju najlepšia priateľka vojvodkyne zo Sussexu adresovala  priamo Kate Middleton, ktorá práve vtedy zdieľala niekoľko fotografií na pamiatku obetí holokaustu. „Prosím vás, pripomeňte nám, čo vy vlastne robíte?”

Na adresu najlepšej priateľky Meghan sa okamžite spustila lavína kritiky: ,,Ak je tento príspevok na Instagrame útokom na vovodkyňu z Cambridge – jeho načasovanie o tom jasne vypoveda – potom ste naozaj zlyhali,“ uvádza sa v jednom z komentárov.

„Útočí na niekoho, kto sa snaží uctiť si obete holokaustu? Čo by akože nemalo byť so správaním a prácou Kate Middleton v poriadku?“ pridal komentár ďalší užívateľ.

Situáciu sa snaží zachrániť manžel

Najlepšia priateľka Meghan Markle nakoniec rýchlo odstránila pochybný príbeh. Jej manžel sa  však rozhodol prehovoriť a situáciu vysvetlil. „Včera moja manželka zdieľala na svojom Instagrame výzvu smerujúcu k navýšeniu finančnej zbierky pre rodiny obetí  letu 752,“ napísal Ben Mulroney, pričom hovoril o zostrelenom lietadle na trase Teherán / Kiew, pri ktorom zahynulo 176 obetí. ,,Jej cieľom bolo poukázať na to, že činy prevažujú nad myšlienkami a modlitbami,” uzavrel svoje vyjadrenie.

Prečítajte si tiež:
Tetovačka Daniela: Pán v pokročilom veku chcel odo mňa tetovanie srdiečka na intímne partie (ROZHOVOR)

Kate Middleton si uctila obete holokaustu

V pondelok 27. januára 2020 sa Kate Middleton spolu s princom Williamom zúčastnili slávnostného obradu venovanému pamiatke obetiam holokaustu. Na oficiálnom účte manželov z Cambridge na Instagrame následne zdieľala niekoľko fotiek z tejto emotívnej udalosti. Pri tejto príležitosti tiež dokončila zmysluplný projekt. „Začiatkom tohto mesiaca sa vojvodkyňa z Cambridge stretla s dvoma pozostalými po holokauste, Stevenom Frankom a Yvonne Bernsteinovou. Kate Middleton ich ako vášnivá amatérska fotografka zvečnila na nádherných fotografiách. Tie budú súčasťou výstavy 75 obrazov pozostalých a ich rodinných príslušníkov, ktorá sa otvorí koncom tohto roka,“ znie informácia na Instagrame.

View this post on Instagram

As part of the commemorations for the 75th anniversary of the end of the Holocaust, The Duchess of Cambridge has taken photographs of two Holocaust survivors with their grandchildren. The first photograph features Steven Frank with his granddaughters, Maggie and Trixie. Alongside his mother and brothers, Steven was sent to Westerbork transit camp then to Theresienstadt. Steven and his brothers were 3 of only 93 children who survived the camp – 15,000 children were sent there. The Duchess also photographed Yvonne Bernstein with her granddaughter Chloe. Yvonne was a hidden child in France, travelling in the care of her aunt and uncle and frequently changing homes and names. The Duchess said: “I wanted to make the portraits deeply personal to Yvonne and Steven – a celebration of family and the life that they have built since they both arrived in Britain in the 1940s. The families brought items of personal significance with them which are included in the photographs. It was a true honour to have been asked to participate in this project and I hope in some way Yvonne and Steven’s memories will be kept alive as they pass the baton to the next generation.” The portraits will form part of a new exhibition opening later this year by @holocaustmemorialdaytrust, Jewish News and @royalphotographicsociety , which will feature 75 images of survivors and their family members. The exhibition will honour the victims of the Holocaust and celebrate the full lives that survivors have built in the UK, whilst inspiring people to consider their own responsibility to remember and share the stories of those who endured Nazi persecution. Portraits ©The Duchess of Cambridge

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií