fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle sa rozhodla: Jej otec Archieho nikdy neuvidí

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdá sa, že Meghan Markle nemá problémy len s Kate Middleton a jej manželom, princom Williamom. Obrovské napätie je aj v jej vzťahu s otcom.

Britský odborník na monarchiu a blízka osoba Meghan Markle, Omid Scobie, práve odhalil zaujímavé informácie o ostrosledovanom páre zo Sussexu. Ako sa vyjadril pre známe britské noviny Daily Mail:Meghan Markle ani Harry v najbližšej budúcnosti neplánujú mať druhé dieťa.”  Táto informácia jasne vyvrátila doterajšie klebety o druhom tehotenstve manželky princa Harryho. V rozhovore tieź uviedol, že „otec bývalej americkej herečky, Thomas Markle ,nikdy neuvidí svojho prvého vnuka, Archieho.”  Toto bolestivé rozhodnutie prišlo zo strany Meghan, ktorá so svojím otcom nemá práve najlepší vzťah.

Meghan Markle Harry Archie
Zdroj: newsaboutroyal.com

Náročná povaha Meghan Markle

Zdá sa, že Meghan Markle má skutočne zvláštnu povahu a je neuveriteľne tvrdohlavá. To, čo sa zatiaľ len verejne šepkalo, potvrdil svojimi slovami aj jej blízky priateľ, Omid Scobie. Počas ich 6-týždňovej dovolenky v Spojených štátoch amerických vysvetľoval kráľovský expert vzťahy Sussexu ako aj súčasnú situáciu, ktorá okolo Harryho a Meghan je.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Kanaďania ich vo svojej krajine nechcú

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu využili túto mesiac a pol trvajúcu pauzu, aby strávili čas spolu s mamou Meghan, Doriou Ragland. Bolo pre nich nesmierne dôležité, aby si oddýchli od nátlaku a stresu, pod ktorými boli posledných dvanásť mesiacov. „Kanada, kde Harry a Meghan oslávili Vianoce a Nový rok, bola pre nich bezpečným miestom. Bulvárne médiá im neboli v pätách a oni si mohli oddýchnuť,“ povedal expert britskému časopisu OK.

Meghan Markle nie je ako Kate Middleton

Napriek tomu, že mala manželka princa Harryho možnosť stretnúť sa so svojím otcom Thomasom, neurobila tak. Omid Scobie tvrdí, že bývalá americká herečkadefinitívne uzavrela túto kapitolu svojho života“. Podľa neho je nepravdepodobné, že by sa starý otec stretol so svojím vnukom. Vidieť vyrastať ho teda bude môcť len na fotografiách, ktoré sa rozhodne pár zverejniť na sociálnych sieťach. Rodinný obraz je teda oveľa menej idylický, ako sa na prvý pohľad zdá. A v porovnaní s Kate Middleton je neuveriteľne chladný. 

Čítajte tiež:

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií