fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: TOTO je ďalší dôkaz, ako manipuluje s Harrym

Meghan Markle čelí ďalšiemu obvineniu z manipulácie svojho manžela, princa Harryho. Čo si bývalá americká herečka opäť po boku svojho bohatého muža vymyslela?

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a Harry ničia ľudí všade, kde sa objavia. A zrušením kráľovskej kancelárie Sussexu vo Veľkej Británii dal princ Harry svojmu personálu, ako aj rodine ďalší bolestivý úder. Kráľovskí špecialisti, ako aj rodina princa Harryho sa obávajú, čo bude ďalej. Všetko totiž odteraz závisí výlučne od amerického tímu, ktorý najala jeho manželka Meghan Markle.

Meghan Markle hlavou rodiny

Denník Daily Mail pred niekoľkými dňami odhalil, že rodičia malého Archieho zatvorili svoju kanceláriu v Buckinghamskom paláci a prepustili približne 15 ľudí. „Je to najistejšie znamenie, že sa pár a ich syn Archie pravdepodobne už nikdy nevrátia, aby žili vo Veľkej Británii,“ uviedla Rebecca English, expertka na kráľovskú rodinu. Richard Kay, reportér Daily Mail, zachádza v tejto súvislosti až tak ďaleko, že hovorí o závislosti princa Harryho na jeho manželke.

„Za menej ako mesiac opustil svoju rodinu, priateľov a životný štýl. Už nikdy nebude nosiť vojenskú uniformu. Tú, ktorú tak veľmi miloval, tú, na ktorej hrdo nosil všetky svoje vyznamenia a kráľovské tituly,“ uvádza Richard Kay. „Je pravdepodobné, že Harry bude čoraz viac závislý od amerického tímu, ktorý Meghan vytvorila,” dodáva reportér, obávajúc sa o Harryho budúcnosť po boku jeho manželky.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton - Tomuto kalorickému dezertu nedokáže odolať!

Momentálna situácia určite nemení obraz bývalej americkej herečky, ktorá bola obviňovaná z manipulácie najmladšieho syna princa Charlesa. Práve naopak. Jej tvrdohlavosť a ovplyvňovanie Harryho sa len potvrdzuje.

Harry urobí pre Meghan všetko

Meghan Markle si neuveriteľne potrpí na tom, aby bolo všetko dokonalé. Po tom, ako sa vzdali svojich funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny a odsťahovali sa do Kanady, sa Meghan Markle rozhodla konať. Podľa informácií od Radar Online chce vo svojom manželovi ponúknuť „hollywoodského človeka“.

A premena Harryho sa už začala. Archieho otec podstúpil na špecializovanej luxusnej súkromnej klinike bolestivý zákrok. Ten bol zameraný na boj proti vypadávaniu vlasov. Okrem toho bývala americká herečka požiadala svojho manžela, aby zmenil svoj život: nové stravovacie návyky, šport, zníženie spotreby alkoholu a odvykanie od fajčenia. Harry sa snaží svojej manželke vyhovieť vo všetkom. Dokedy však tento jej nátlak vydrží?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií