fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Obvinenie z obťazovania svojho exmanžela

V najnovšom životopise o Meghan Markle sa verejnosť dozvedá šokujúce informácie o jej živote. Bývalá americká herečka obťazovala svojho exmanžela.

Máte tip? napíšte nám mailom

Manželka princa Harryho, bývalá americká herečka Meghan Markle, bola už jedenkrát vydatou ženou. Jej manželom bol známy producent Trevor Engelson. Jeho práca a popularita bola však pre ňu ťažkým orieškom. A to hlavne vtedy, keď sa jej herecká kariéra absolútne nerozbiehala. Vidieť, ako jej miláčik produkuje filmy a ona len sedí doma, bolo pre ňu nesmierne zložité.

Životopis Meghan Markl

Expert na kráľovskú rodinu a autor životopisu ,,Meghan Hollywodska princezná” dokonca tvrdí, že ,,Meghan svojho manžela neustále obťažovala a žiadala od neho, aby ju obsadil do niektorých z jeho inscenácií.”

Predtým, ako medzi princom Harrym a Meghan Markle vznikla dokonalá láska, žila mladá herečka v Kanade. Počas desiatich rokov sa delila o spoločnú spáľnu s Trevorom Engelsonom, pričom  tri roky z toho boli manželia. Ich rozvod v roku 2014 neprešiel bez slova. Oddelenie manželov vyvolalo obrovský rozruch a obaja si prostredníctvom médií odkazovali, čo, kto, komu, kedy urobil. Dokonca Meghan poslala svoj snubný prsteň, ako aj podpísané rozvodové papiere svojmu exmanželovi listom.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton zažila hrôzu: V jej blízkosti sa objavilo TOTO!

O tomto manželstve, ako aj o živote Meghan Markle sa jej fanúšikovia môžu dočítať v knihe „Meghan hollywoodska princezná“. V nej sa kráľovský expert, ktorý sa venuje biografii členov kráľovskej rodiny vracia ku koreňom Meghan Markle, jej štúdiu, ako aj k napätým vzťahom, ktoré vládnu v jej rodiny. V knihe tiež autor odhaľuje románik medzi Harrym a Meghan, ktorý bol dlho prísne utajovaný.

Manipulatívna Meghan Markle

Faktom však naďalej zostáva, že niekoľko rokov predtým, ako Meghan znenávidela svojho exmanžela, urobila by všetko, aby jej Trevor Engelson dal úlohu v jednom zo svojich filmov.

,,Jej požiadavky sa stali zdrojom každodenných konfliktov v ich manželstve.  Meghan bola sklamaná, že Trevor neurobil viac a nemal snahu zapojiť ju do niektorých z jeho inscenácií,” uvádza Andrew Morton. Životopis o súčasnej vojvodkyni zo Sussexu tiež poukazuje na to, že Archieho mama dokonca zašla tak ďaleko, že „obťažovala“ Trevora kvôli úlohám. Našťastie, televízia jej otvorila svoje dvere v roku 2011, keď hrala v seriáli Suits.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií