fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle opäť porušuje kráľovský protokol: Čo na to kráľovná?

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle sa opäť rozhodla urobiť vážny krok a na verejnosti sa ukázala tak, ako nikdy doposiaľ. Šokovala tým nielen verejnosť a média, ale aj odborníkov na kráľovský protokol.

Pracovný kalendár Meghan Markle a princa Harryho je nabitý do poslednej sekundy. Naposledy sa spoločne vydali po stopách zosnulej mamy princa Harryho do Južnej Afriky. Práve tam obaja prekvapili neštandardným rozhovorom pre ITV. Otvorene v ňom hovorili o svojich pocitoch, ako aj o mediálnej vojne, ktorá sa rozpútala, pričom Meghan sa pri jednej z otázok novinára takmer rozplakala. Sama priznala, že je unavená a necíti sa najlepšie.

V súčasnosti sa už obaja nachádzajú v Londýne, kde sa minulý zúčastnili samitu “One Young World”. Meghan Markle počas neho prijala novú funkciu a zaviazala sa ako viceprezidentka organizácie “Queen’s Commonwealth Trust”, ktorú založil jej manžel princ Harry. Obaja sa ukázali s úsmevom na tvári a Meghan žiarila ako už dávno nie. Dôvodom bolo nie len načerpanie novej energie z predošlej cesty, ale aj účes, ktorý si vojvodkyňa zo Sussexu zvolila.

Prečítajte si tiež:
Vyše 25 miliónov zobrazení a milión likov! Prečo? Uvidíte vo videu!

Jednoduchý drdol a voľne spustené pramene vlasov po boku tváre dodali Meghan nový štýl. Avšak na tento účes nie sme v kráľovských kruhoch absolútne zvyknutí.

Meghan Markle
Zdroj: Instagram @meghanmarkle_official

Kráľovský protokol Meghan nič nehovorí

Meghan Markle sa po svadbe s princom Harrym stala neoddeliteľnou súčasťou života kráľovskej rodiny. Avšak stále nezabudla na ten svoj predošlý a verejnosti, ako aj sebe, ho často pripomína. Bývalá americká herečka, ktorú poznáme hlavne zo seriálu “Kravaťáci” si svoj starý štýl života napriek kráľovskému protokolu priniesla aj do Anglicka. Začalo sa to jej vstupom do kráľovskej rodiny, kedy kráčajúc k oltáru prekvapila všetkých. Účes, ktorý si zvolila nebol absolútne v súlade s kráľovským protokolom.

Meghan Markle aj napriek upozorneniam kráľovnej ostáva verná sama sebe a svojmu štýlu a prezentuje sa účesmi, ktoré sa objavujú v Hollywoode a na červenom koberci. V porovnaní s Kate Middleton je bývalá americká herečka skutočne odvážna. Kate v tomto smere zaostáva, no je verná tradíciám a rešpektuje kráľovnú.

Meghan Markle teda ostáva aj naďalej plná prekvapení a my sa už môžme tešiť na jej nový účes, vďaka ktorému spôsobí v kráľovskej rodine nie len rozruch, ale sa aj vyhne monotónnosti, na ktorú sme u jej členov zvyknutí.

Prečítajte si tiež:
Mysleli si, že z nej bude malé prasiatko. Dnes má takmer 300 kíl a bude účinkovať vo filme

Čítajte tiež: 

Harry chráni rodinu: Rozhodol sa odísť zo Spojeného kráľovstva

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií