fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle sa stále hnevá na otca: Tieto SMS to potvrdzujú!

Už je to takmer dva roky, čo Meghan Markle nehovorila so svojím otcom. Tesne predtým, ako sa vydala za Harryho, bola bývalá americká herečka nútená prerušiť vzťahy so svojím otcom.

Máte tip? napíšte nám mailom
Dôvodom prerušenia vzťahov bolo, že Thomas Markle až príliš komunikoval s médiami. A práve teraz, v čase, keď je vojvodkyňa zo Sussexu v najväčšej vojne proti bulvárnym médiám, boli ich posledné správy odhalené.

Meghan Markle v boji proti bulváru

Aj napriek tomu, že Meghan Markle práve prerušila všetky kontakty s britskými bulvárnymi novinami, sa na verejnosť dostali osobné informácie týkajúce sa jej vzťahu s otcom. V pondelok 20. apríla 2020 niekoľko médií vrátane denníka Daily Mail zverejnili textové správy, ktoré si vymenili manželia zo Sussexu a Thomas Markle, pár dní pred kráľovskou svadbou. Tá sa odohrala 19. mája 2018. Správy obsahujú dôležité informácie, vrátane tých o spore, ktorý viedla vojvodkyňa zo Sussexu proti skupine Associated Newspapers.
Meghan Markle začala súdne konanie proti britskej vydavateľskej skupine po tom, čo jeden z jej titulov zverejnil vo februári 2019 osobný list, ktorý napísala svojmu  75-ročnému otcovi Thomasovi Marklovi. Ten mu odoslala tri mesiace po tom, ako zmeškal kráľovskú svadbu vo Windsore. Bývalá americká herečka v tom období prestala s otcom hovoriť.

 

„Ak ma miluješ, ako hovoríš v tlači, zastav to. Prosím, nechaj nás žiť svoj život v pokoji,“ napísala Meghan Markle vo svojom liste zaslanom otcovi v lete roku 2018. Ocko, moje srdce je zlomené. Milujem ťa. Mám iba jedného otca. Prestaňte hrať v televízii obete, aby sme mohli opraviť puto, ktoré nás spája. Prestaňte využívať môj vzťah s manželom.“

Napriek tomu sa Thomas Markle rozhodol pre peniaze, svoju dcéru a jej prosby o udržanie ich vzťahu odignoroval. 

Utajené správy, ktoré odoslal princ Harry

Vo zverejnených dokumentoch môže verejnosť vidieť textové správy, ktoré ukazujú opakované pokusy princa Harryho a Meghan Markle napraviť situáciu skôr, ako sa vymkla spod kontroly. Všetko sa začalo 12. mája 2018, keď Thomas Markle zorganizoval neďaleko svojho domu v Mexiku falošné stretnutie, na ktorom sa stretlo množstvo paparazzov. O dva dni neskôr poslal svojej dcére správu, že sa nezúčastní jej svadby vo Windsore.
„Tom, stále som to ja, Harry! Naozaj sa s vami musíme porozprávať. Nemusíte sa ospravedlňovať, rozumieme okolnostiam, ale „rozprávať verejne situáciu len zhorší,“ zdôraznil Harry. Ak máte radi Meg a chcete to napraviť, zavolajte mi, pretože existujú dve ďalšie možnosti, ktoré nezahŕňajú rozhovory s médiami (…). Meg a ja nie sme naštvaní, chceme sa s vami len porozprávať.” 
V ten deň Thomas Markle neodpovedal na správy svojho budúceho zaťa, ale radšej hovoril o svojej hospitalizácii a infarkte s americkou televízou TMZ. Na druhý deň mu jeho dcéra poslala ďalšiu správu: „Snažila som sa ťa kontaktovať cez víkend. Veľmi som sa obávala o tvoje zdravie a bezpečnosť, prijala som všetky opatrenia, aby som ťa ochránila, ale nie som si istá, čo by som ešte mohla urobiť a navyše mi neodpovedáš. V ktorej nemocnici sa nachádzaš?“ Jej otec  odmietol akúkoľvek pomoc pre svoju bezpečnosť a 16. mája po operácii srdca potvrdil, že sa nemôže zúčastniť svadby.

 

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton opäť inšpiruje: Obliekla si šaty za pár eur

Thomas Markle bol znechutený spôsobom, akým ho Harry požiadal, aby sa vyhýbal kontaktu s tlačou. Následne odpovedal: „Neurobil som nič, aby som ti ublížil, Meghan, alebo niekomu inému. Neviem nič o dvadsiatich zmeškaných hovoroch, je mi ľúto, ak je môj infarkt pre vás problémom.“  Táto odpoveď však Harryho a Meghan priviedla k pochybnostiam: „Tom, to som ja, Harry, odpovedzte na telefón. Potrebujem vedieť, že ste to skutočne vy, pretože to nevyzerá ako vy.”

Otec a dcéra odvtedy spolu nehovorili. Meghan Markle a Harry sa vzali 19. mája bez toho, aby boli schopní vyriešiť situáciu s Thomasom Markle. Na obrade bola prítomná iba Doria Ragland, matka vojvodkyne. Jej otec sledoval kráľovskú svadbu svojej dcéry v televízii z Mexika. Odvtedy znásoboval svoje vystúpenia v médiách a dôrazne kritizoval svoju dcéru a zaťa.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pure people

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií