fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle späť v Londýne: Aký bude jej program?

Napriek tomu, že už niekoľko týždňov žije Meghan Markle a princ Harry mimo Veľkej Británie, kráľovské povinnosti ich nútia vrátiť sa späť do Anglicka. Aký bude ich program pred definitívnym ukončením ich kráľovského života?

Máte tip? napíšte nám mailom

Je späť! Meghan Markle sa čoskoro vráti do Londýna a zúčastní sa viacerých oficiálnych udalostí. Bude sa jednať o jej posledný pobyt v Anglicku, kedy bude braná ešte ako člen kráľovskej rodiny. Následne, Megxit nadobudne na jar 2020 právoplatnosť a Meghan nebude už nebude viac “kráľovská”. Do Veľkej Británie pricestuje samozrejme so svojim manželom, princom Harry.

Meghan Markle naspäť v Londýne

Meghan Markle v decembri 2019 utiekla do Severnej Ameriky, kde spolu s Harrym pripravili svoj plán na odchod z kráľovskej rodiny. Teraz je však na čase, aby sa opäť postavila tvárou britskej monarchii a obyvateľom Anglicka. Vojvodkyňa zo Sussexu sa vráti do Londýna v marci. Zdroj blízky Meghan Markle v nedeľu 23. februára odhalil, že „počas svojho pobytu v Londýne sa bude snažiť vyriešiť súkromné záležitosti, ako sa aj zúčastňovať stretnutí týkajúcich sa jej charitatívnych akcií“.

Pobyt, ktorého program sa postupne odhaľuje, bude pre ostrosledovaný pár zo Sussexu tiež príležitosťou na “rozlúčkové turné”. Meghan Markle a princ Harry dorazia do Londýna koncom februára a v marci sa spoločne zúčastnia oficiálnych výletov. Okrem jedného. Vojvodkyňa zo Sussexu sa v nedeľu 8. marca na Medzinárodný deň žien predstaví sama.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: Prečo už viac nenosí svoj snubný prsteň?

Harry a Meghan poslednýkrát na verejnosti ako kráľovskí členovia

Vo štvrtok, 5. marca sa pár zúčastní charitatívnej akcie  Endeavour Fund Awards, ktorá oceňuje zranených vojakov. Princ Harry sa počas svojho života v kráľovskej rodine venoval problému zranených vojakov a vytvoril hry Invictus. Spolu s manželkou sa ich teda spoločne zúčastnia.

O dva dni neskôr sa Harry a jeho manželka zúčastnia hudobného festivalu Mountbatten, ktorý je zároveň charitatívnym podujatím. A následne sa v pondelok 9. marca stretnú s celou kráľovskou rodinou vrátane Kate Middleton a princa Williama na oslavu Dňa spoločenstiev. Toto stretnutie, bude sledované všetkými médiami a verejnosťou. Všetci sú totiž zvedaví na “posledné zbohom” pre Meghan Markle a princa Harryho, ktorí sa chystajú usadiť vo svojej novej vile v Malibu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií