fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle zakázala princovi Harrymu vidieť svojho otca!

Odkedy vstúpila Meghan Markle do života princa Harryho, nič nie je ako predtým. Ani kráľovská rodina, ani vzťahy v nej.
.

Máte tip? napíšte nám mailom
Najstarší syn kráľovnej Alžbety II. a následník britského trónu má koronavírus. 71-ročný princ Charles má mierne príznaky „ale inak je v dobrom zdravotnom stave“, uviedol hovorca budúceho kráľa a dodal, že jeho manželka Camilla (72) bola tiež testovaná, ale vírus nemá. Napriek dobrému stavu princa Charlesa sa o neho jeho mladší syn neuveriteľne bojí. A hoc by ho chcel navštíviť, nemôže. Podľa zdroja Daily Mail mu Meghan Markle zakázala odísť z Kanady.

Meghan Markle rozhoduje o všetkom

Princ Harry nevidel svojho otca od 9. marca 2020. A nakoľko si jeho manželka neželá, aby cestoval, princa Charlesa ani zvyšok kráľovskej rodiny tak skoro neuvidí. Meghan Markle sa obáva možného nakazenia koronavírusom a odmieta riskovať zdravie svojho syna. Podľa zdroja Daily Mail bývala americká herečka „v žiadnom prípade“ nechce, aby princ Harry cestoval. Toto rozhodnutie Harryho veľmi frustruje, no uvedomuje si, že nemá na výber.
Princ Harry žije momentálne so svojou manželkou v kanadskom Vancouveri. Toto miesto si zvolili ako svoje útočisko po tom, ako oznámili svoj odchod z kráľovskej rodiny. O ich pohodlie sa stará niekoľko zamestnancov, ktorí v čase koronavírusu musia dodržiavať prísne hygienické pravidlá. Tie im nariadila Meghan Markle, ktorá sa neuveriteľne obáva o zdravie svojho syna. Zamestnanci musia nosiť latexové rukavice a niekoľkokrát denne dezinfikovať všetky povrchy.

Nakazený princ Charles

Len pred niekoľkými dňami potvrdil nakazenie koronavírusom aj monacký princ Albert II. A práve on mohol nakaziť aj princa Charlesa. Obaja muži sa totiž 10. marca 2020 stretli tvárou v tvár pri udalosti organizovanej mimovládnou organizáciou WaterAid. V tlačovej správe, ktorá informovala o pozitívnom výsledku na koronavírus u princa Charlesa, však jeho tím postupuje opatrne a dbá na to, aby nikoho krivo neobvinili.

„Nie je možné presne určiť, kto nakazil princa Charlesa. Jeho kráľovská výsosť sa v posledných týždňoch kvôli veľkému počtu svojich záväzkov stretla s mnohými ľuďmi.“

Princ William sa ukázal ako skutočný kráľ

Princ William a jeho manželka sa ako jediní rozhodli ostať v Londýne a podporiť obyvateľov Veľkej Británie. Minulý štvrtok 19. marca sa rodičia Georga, Charlotte a Louisa stretli so zdravotníckymi pracovníkmi v prvej línii. Kráľovský pár navštívil londýnsku pohotovostnú službu.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton s pivom v ruke! Snaží sa rozptýliť a zabudnúť?

Vojvoda z Cambridge využil túto cestu a pripomenul obyvateľom opatrenia, ako sa chrániť pred koronavírusom. Zároveň sa ich snažil v boji proti epidémii povzbudiť.

„Každý jeden z nás zohráva dôležitú úlohu, ak chceme chrániť tých najzraniteľnejších,”  uviedol vo svojom vyhlásení na Instagrame.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií