fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle závidí Kate: Toto privilégium nikdy mať nebude

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzťah medzi Kate Middleton a Meghan Markle je napätý. A najnovšie priliala olej do ohňa Kate. Bude mať Mehgan niekedy rovnaké privilégiá ako jej švagriná?

Život britskej kráľovskej rodiny je neustále plný prekvapení. Inak tomu nebolo ani túto stredu, 18. decembra.

Kate Middleton za volantom auta

Kráľovná Alžbeta II. v tento deň zorganizovala tak, ako každý rok, tradičný vianočný obed v Buckinghamskom paláci. Po ňom sa následne všetci presunuli do ich  vidieckeho sídla v obci Sandringham, v grófstve Norfolk ležiacom severne od Londýna. Na tomto dni by, samozrejme, nebolo nič výnimočné, keby sa zrazu v jednom z áut neobjavila Kate Middleton. A to rovno za jeho volantom.

Vojvodkyňa z Cambridge šoférovala jedno z áut svojho manžela a na zadných sedadlách sedeli dve z jej detí. Charlotte (4) a malý Louis (1). Na prekvapenie všetkých jej však nerobil spoločnosť William, ale osobný strážca vojvodkyne z Cambridge. Princ William sa totiž nachádzal v jednom z ďalších áut, a to spolu so svojím synom Georgom.

Meghan Markle
Zdroj: @Backgrid UK/ Bestiimage/Gala.fr

Kráľovskí odborníci sa zhodujú, že vidieť člena britskej kráľovskej rodiny za volantom je skutočne zriedkavé. Štandardne šoféruje vozidlo osobný strážca. V tomto prípade tomu tak nebolo. Kate totiž dostala výnimočné privilégium a auto mohla šoférovať ona sama. V porovnaní so svojou švagrinou, Meghan Markle, je opäť v popredí. Bývalá americká herečka si totiž nesmie ani sama zavrieť dvere na aute. Pohyb, ktorý je pre mnohých bežnou súčasťou dňa má Meghan Markle zakázaný.

Prečítajte si tiež:
Už žiadne fotky Meghan Markle - Radikálne rozhodnutie kráľovnej

Zákaz pre Meghan Markle

V septembri 2018 sa matka malého Archieho po vystúpení z auta rozhodla za sebou zavrieť dvere. Gesto, ktoré sa zdá byť úplne normálne však vyvolalo obrovskú polemiku a kontroverzné názory. Na základe toho bol kráľovský palác nútený vydať nové príkazy. Tie smerujú k otázkam bezpečnosti, ktoré Meghan nedodržala.

Autá používané členmi britskej kráľovskej rodiny disponujú špeciálnou poistkou. Tá sa po zatvorení dverí aktivuje. Zabuchnutím dverí teda Meghan Markle aktivovala poistku. Tá by jej v prípade nebezpečenstva už neumožnila nastúpiť do vozidla.

Čítajte tiež:

Meghan Markle a Harry: Dočkáme sa čoskoro oznámenia druhého tehotenstva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií