fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle zničí život Harrymu, ktorý nemá silu a charakter, aby ju opustil

Meghan Markle a jej manžel Harry sú opäť kritizovaní. Kniha, ktorá odhaľuje pozadie ich života, odhaľuje to, čo malo zostať za dverami Sussexu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a Harry musia viac ako kedykoľvek predtým čeliť novému škándálu, ktorý vznikol vydaním knihy „Meghan and Harry: The Real Story”. Šokujúca biografia, ktorá bola vydaná vo štvrtok 25. júna 2020 nenecháva na manželoch zo Sussexu suchú ani jednu niťku.

Škandál za škandálom

Nový život v Los Angeles prináša Meghan a Harrymu obrovské sklamania. A hoc sa zdalo, že nič horšie ako prenasledovanie bulvárom a Megxit v ich živote nemôže nastať, opak je pravdou. Zverejnenie knihy Lady Colin Campbell odhalilo o manželoch krutú pravdu. V knihe “Meghan a Harry: The Real Story” autorka odhaľuje podrobnosti, ktoré by rodičia malého Archieho pravdepodobne najradšej utajili. Ale to nie je všetko! Ako uvádza Page Six, špecialistka na monarchiu, ktorá knihu vydala po tom, ako dlhé roky viedla rozhovory s priateľmi páru, vykresľuje Meghan Markle ako manipulatívnu a prahnúcu po peniazoch.

„Je to bezmenná oportunistka,“ uvádza autorka. „Vopred vedela, že sa pustí do komerčných aktivít, ktoré oficiálne monarchia zakazuje,“ pokračuje Lady Colin Campbell. Podľa nej bývalá americká herečka „získala, čo chcela“, konkrétne „život milionára v Hollywoode“. Autorka sa tiež domnieva, že „Meghan Markle zničí život Harrymu, ktorý nemá silu a charakter, aby ju opustil. Väčšinu svojich priateľov stratil kvôli nej. Je slabší ako ona. Je v troskách,“ dodala.

Prečítajte si tiež:
Už žiadne fotky Meghan Markle - Radikálne rozhodnutie kráľovnej

Harry je závislý na Meghan Markle

Nie je to prvýkrát, čo Lady Colin Campbell zaútočila na manželov zo Sussexu. Už v stĺpcoch Daily Mail upozorňovala na správanie Meghan Markle, ktorá sa podľa nej nikdy nepokúsila prispôsobiť svojmu novému životu ako vojvodkyňa. Zároveň chcela využiť Harryho, aby sa dostala do politiky. „Myslím si, že všetko, čo urobila, že opustila kráľovskú rodinu a vrátila sa do Kalifornie, bolo súčasťou jej plánu,“ hovorí Lady Colin Campbell.

Avšak Williamov brat je šialene zamilovaný do herečky a nedokáže nájsť odvahu a povedať jej rázne nie. „Myslím si, že princ Harry je zúfalo závislý na Meghan. Chce, aby jeho vzťah s ňou fungoval za každú cenu,“ povedala kolegom Daily Star a dospela k záveru, „je pripravený urobiť všetko, aby ju urobil šťastnou. Nie je to len môj názor, ale aj názor ľudí, ktorí ich veľmi dobre poznajú a majú o Harryho veľké obavy.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií