fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan v Hollywoode, Harry doma: Bude z neho otec na plný úväzok?

Meghan Markle a Harry môžu konečne začať žiť svoj vlastný život nezávisle od kráľovskej rodiny. Ako si budú manželia zo Sussexu zarábať?

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a Harry boli oficiálne prepustení z kráľovskej rodiny. Megxit nadobudol účinnosť v utorok 31. marca 2020 a manželia už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny. Pre najmladšieho syna princa Charlesa sa svet obrátil na ruby. Čo bude v Los Angeles robiť? 

Meghan Markle a Harry sú konečne slobodní

Manželia zo Sussexu sa rozhodli zamestnať bývalého spolupracovníka z Melindy a Billa Gates, aby im pomohol založiť ich dobročinné projekty. Avšak táto spolupráca v posledných týždňoch veľmi nepokročila, a to aj z dôvodu, že vojvoda a vojvodkyňa boli nútení prerušiť založenie nadácie s názvom Sussex Royal. Meghan Markle a Harry teraz musia nanovo definovať spôsob, akým budú rozvíjať povedomie o potrebne ochrany prírody, ekológie ako takej, ako aj o rekvalifikácii bývalých vojakov. Napriek problémom s používaním ich značky Sussex Royal sa ale Meghan podarilo úspešne dokončiť projekt, ktorý podpísala na jeseň. Manželka princa Harryho zapožičala svoj hlas do dokumentárneho filmu o slonoch, ktorý bude mať premiéru už 3. apríla 2020. No pre Harryho sa sklamania hromadia.

Čo bude robiť Harry?

Niektoré projekty, ktoré mal princ Harry v úmysle podporiť, boli odložené z dôvodu opatrení proti nového koronavírusu. Patrí sem napríklad aj londýnsky maratón, ktorý sa mal uskutočniť 26. apríla, hry Invictus sa mali konať v Haagu od 9. do 16. mája alebo spustenie ekologickej cestovnej iniciatívy spoločnosti Travalyst. Jeho spolupráca s Oprah Winfrey v oblasti duševného zdravia pre platformu Apple TV bola tiež pozastavená, čo potvrdzuje aj oprahmag.com. V najbližších týždňoch sa teda život princa Harryho bude točiť asi len okolo malého Archieho. Meghan Markle sa podľa zdroja blízkeho páru zo Sussexu ,,bude venovať svojej kariére herečky.”
„Harry stále zbožňuje kráľovnú a svoju krajinu. Chce však šťastie svojej rodiny a svojej manželky. Urobil to, čo považoval za najlepšie, aby ochránil Meghan a Archieho. Harry sa točí len okolo svojho syna.”
Ten istý zdroj tvrdí, že Charlesov najmladší syn je „najlepší z otcov“, že je „bezkonkurenčný v čase kŕmenia svojho syna“ a ,,ešte sa nestalo, že by chýbal pri jeho kúpaní“. Stručne povedané, „je úplne do svojho syna.“ Odhodlaný chrániť ho pred médiami už varoval paparazzov a vyhrážal sa žalobami. Otázne je, či ich nasťahovanie sa do Los Angeles je z tohto hľadiska tou najlepšou voľbou.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií