Ako súvisí toto meme a legendárny Charlie Chaplin? Z odpovede vám padne sánka

Ako súvisí toto meme a legendárny Charlie Chaplin? Z odpovede vám padne sánka

Ľudia si všimli, že meme s názvom Distracted Boyfriend má nečakaný súvis s legendárnym Charliem Chaplinom…

Ak ste často na internete a máte radi zábavné obrázky, určite vám je meme s názvom Distracted Boyfriend minimálne povedomé. Vtipný obrázok zobrazuje muža, ktorý sa na ulici otáča za neznámou slečnou, zatiaľ čo jeho slečna sa na to znechutene prizerá. Tí, ktoré memes tvoria pridávajú rôzne texty či obrázky, ktoré majú poukázať na to, ako dávame prednosť niečomu menej podstatnému či nepodstatnému pred niečim dôležitým.


Zdroj: Gizmodo

Toto meme sa na internete objavuje už nejaký ten čas a stále patrí medzi tie najpopulárnejšie a teraz si ľudia všimli, že tento moment, alebo ak chcete – obrázok, nie je až tak nový, ako sme si mysleli. Pred takmer sto rokmi sa totiž podobná situácia objavila vo filme Pay Day (Výplata), v ktorom si zahral aj legendárny Charlie Chaplin. To si všimol filmový fanúšik, Tom Ryan, ktorý sa o túto skutočnosť podelil na Twitteri.

Zdroj: Twitter

Jeden z komentujúcich jeho tweet horizontálne otočil a tak screen z filmu, ktorý vznikol ešte v roku 1922, je ešte viac identický s meme obrázkom Distracted Boyfriend.

Zdroj: Instagram

Ako býva zvykom, internetoví kreatívci sa obrázku z čiernobieleho nemého filmu chytili a začali vznikať nové vtipné obrázky. Tu je výber niektorých z nich:

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter

 

 

Zdroj: Gizmodo

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Najzábavnejšie nápisy na pánskych a dámskych toaletách!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*