fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Messenger prichádza s Instagramovými príbehmi!

Máte tip? napíšte nám mailom

V uplynulých dňoch zo strany Facebook-u, spoločnosti, ktorá vlastí Messenger, prišli veľké kroky. Aplikácia Facebook, Messenger, dostala aktualizáciu. K tebe možno ešte nedorazila, ale určite v najbližších dňoch príde.

mesenger2

Aké inovácie update prináša?

Medzi hlavné novinky patrí možnosť pridávania príbehov alebo ak chceš stories. Áno, je to to niečo podobné ako príbehy na Instagrame či Snapchate. Odfotíš a následne si to môžu tvoji facebookovskí priatelia pozrieť do 24 hodín.

Ku každému “story” je možné pridať nálepku či text. Funkcia je medzi ľuďmi veľmi populárna. Taký Snapchat umožňuje vytváranie príbehov už od roku 2014.

messenger1

Čo ďalšie?

Medzi ďalšie inovácie patrí samozrejme menšia zmena dizajnu aplikácie a ako to býva zvykom i oprava drobných chýb výkonu a stability.

Pred nedávnom funkciu zaviedol Instragram a teraz s ňou prichádza i populárna chatovacia aplikácia Messenger. Hm… nejako veľa príbehov. Nezdá sa ti? 😛

Zdroj: mashable.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií