fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO Michelle, zápasníčka fetišistických zápasov: Nespochybňujem svoje ženstvo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Predstavujeme vám opäť najšialenejšie sexuálne úchylky. Prichádza Michelle, ktorá hrdo hlási, že je zápasníčka fetišistických zápasov. A má svoj pohľad na krásu.

V prvom dieli sme vám predstavili Chrisa a jeho záľubu v balónikoch. O jeho fetišizme si môžete prečítať TU + VIDEO.  Teraz sme si posvietili na rastúcu skupinu mužov s naozaj neobvyklým fetišom. Vzrušujú ich ženy s poriadnou silou a svalmi.

Patrí k nim aj Michelle, ktorá vyrástla v konzervatívnej talianskej rodine. Napriek tomu je dnes majiteľkou kulturistického tela i firmy pre fetišistické zápasy a modlou pre veľké množstvo mužov. Vrátane vlastného partnera. Toto je zápasníčka fetišistických zápasov.

„Moje telo je iné, ako priemernej ženy. Som osobná trénerka a výživová poradkyňa,“ začína rozprávať jedným dychom Michelle. Má však ešte aj inú zárobkovú činnosť. Zúčastňuje sa fetišistických zápasov. Rada zápasím so submisívnymi mužmi. A prečo nie?,“ ukončuje vetu otázkou.

Priateľa dostala na telo

Aj svojho priateľa dostala doslovne na svoje vymakané telo. „Pár týždňov po zoznámení, ma chytila nohami do nožníc (keď silnejšia osoba drží toho druhého nohami – pozn .red.) Myslím, že som sa z toho dostal za dve sekundy. Keď ju však vidím zápasiť, vzrušuje ma to,“ vyznal sa jej priateľ Lee. (44 rokov)

Prečítajte si tiež:

Petra (26) má vzťahy so staršími mužmi: „Láska nepozerá na vek“ (ROZHOVOR)

Predtým chodil s inými ženami. „Chodil som s oveľa chudšími ženami, ale to ma veľmi nepriťahuje. Ona je pre mňa dokonalá,“ dodáva.

Michelle to však nemala také ľahké. „Som z konzervatívnej talianskej rodiny. Ženy nemajú mať svaly…Venovala som svojmu telu veľa času. Páči sa mi, ako vyzerám,“ prezradila športovkyňa. Svoj pohľad si neodpustil ani priateľ. „Podľa mňa je Michelle úplné sexi.“

„Keď oslovíme sto mužov a sto žien na ulici a spýtame sa ich, aký majú názor na krásu extrémne svalnatej ženy, prevažne povedia, že je to zvrhlé alebo smiešne,“ zhodnotila svoje pozorovanie riaditeľka centra pre sexuálne zdravie Kimberly Resnick Anderson.

Fitko ich má viesť k úžasnému sexuálnemu životu

„Rozhodne to nie je prehnané. Podľa mňa má nádherné telo,“ ospevuje priateľ jej proporcie, ktoré si vydrela vo fitku. A ktorá časť tela je podľa neho najviac sexi? „Keby som si mal vybrať jej najlepšiu časť tela, boli by to jej nohy. Má úžasné nohy.“  Michelle a Lee trávia spolu veľa času v telocvični. „Tvrdý tréning prehlbuje náš vzťah,“ svorne sa zhodujú.

„Myslím si, že tréning a naša fyzička nás vedú k úžasnému sexuálnemu životu“, dodáva žena. Priemerný americká pár ma sex asi dvakrát týždenne, ktorý trvá celkom 14-minút. „My máme sex  jeden až dvakrát denne. Každý deň. Môže trvať 20-minút až hodinu,“ priznáva zápasníčka.

Muži sa za ňou otáčajú

„Myslím si, že to, čo zvládne ona, nezvládne 99,9% populácie,“  pochvaľuje si Lee. Slova sa chytí zase zápasníčka. „Pozrite sa na moje telo. No, ktorému mužovi by sa nepáčilo? Keď idem po ulici, muži na mňa pozerajú. Priťahujem pozornosť.“ Jedného dňa však upútala pozornosť niekoho, kto zmenil jej život.

Prečítajte si tiež:
FOTOREPORT: Interbeauty je najväčší veľtrh krásy na Slovensku. Konal sa už po tridsiaty piaty raz

Prečítajte si tiež:

Zarába jej extra dlhý jazyk: Influencerka má vďaka nemu milióny fanúšikov a tučné konto

Za 15-minútové video si zarobí aj stovku

„Bola som v telocvični. Prišiel ku mne muž a spýtal sa ma, či mám záujem natočiť zápasnícke video. Nikdy som o tom nepočula.“  Ale súhlasila. Neskončilo to len videom.

Muž  pre ktorého natočila zápasnícke video, jej naraz povedal: „Mám priateľa, ktorý ťa môže naučiť pár zápasníckych pohybov. Tak som začala zápasiť s mužmi. Môžem si povedať zhruba o 75 až 100 dolárov za 15-minút. Vzhľadom k tomu, koľko si tým môžem zarobiť, ihneď ma to zaujalo,“  bez okolkov dnes priznáva  zápasníčka fetišistických zápasov.

„Muži, ktorí sa tohto fetišu zúčastňujú, mi povedali, že nie je nič viac vzrušujúce, než keď sa musia podriadiť žene, ktorá je silnejšia ako oni,“ ozrejmila riaditeľka centra pre sexuálne zdravie Kimberly Resnick Anderson.

Priateľ na jej aktivity vôbec nežiarli. Podporuje ju.  „Nie som žiarlivý a majetnícky. Myslím, že je to pre muža zdravá ventilácia. Raz za čas sa chcú vzdať kontroly.”  Fetišistické zápasy sú veľkým prínosom aj pre jeho priateľku. „Keď zápasím, je to pre mňa dobrý tréning a mám za to zaplatené. Čo viac si mám priať?” Dodáva.

„Väčšina mužov je z nej nadšená. Chcú byť s ňou v kontakte,“  hrdo rozpráva priateľ. Zápasníčka sa momentálne hrdí firmou pre fetišistické zápasy.

Prečítajte si tiež:
Juraj Jánošík ako Najväčší Slovák? Zdatného štramáka sme si z neho urobili sami

„Je to jeden z najviac tabuizovaných fetišov. Myslím, že ľudia si to môžu pliesť s latentnou homosexualitou. Pretože, pokiaľ chcete ženu, ktorá vyzerá ako muž, tak je možné, že chcete muža,“ povedala riaditeľka centra pre sexuálne zdravie.

„Pozrite sa na mňa, ako by niekto mohol spochybňovať moje ženstvo?” Dodala na záver Michelle, ktorá usporadúva fetišistické zápasy každý mesiac.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií