Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mikloško: Ľudia, ktorí žijú svoj život, ktorí ho napĺňajú niečím tvorivým, nepotrebujú nepriateľa

V diskusnej relácii spravodajskej televízie TA3 V politike to povedal poslanec a aktér novembrových udalostí František Mikloško.

19.11.2023 (SITA.sk) – Za konšpiráciami, ktoré pripisujú dianie v novembri 1989, napríklad aktivitám Štátnej bezpečnosti (ŠtB) alebo komunistickým funkcionárom, je frustrácia.

V diskusnej relácii spravodajskej televízie TA3 V politike to povedal poslanec a aktér novembrových udalostí František Mikloško (KDH).

„Ja si myslím, že za týmto všetkým, za týmito hoaxami, stojí nejaká osobná frustrácia. Ľudia, ktorí žijú svoj život, ktorí ho napĺňajú niečím tvorivým, nepotrebujú nepriateľa,“ skonštatoval Mikloško.

Doplnil, že mať nepriateľa je ťažké, ale nemať nepriateľa je ešte ťažšie. „Pretože, keď nemáte nepriateľa, musíte naplniť život niečím tvorivým a niečím pekným,“ dodal poslanec.

Viac k témam: Hoaxy, Komunizmus, konšpirácie
Zdroj: SITA.sk – Mikloško: Ľudia, ktorí žijú svoj život, ktorí ho napĺňajú niečím tvorivým, nepotrebujú nepriateľa © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií