fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blog: Vieš ako milujú ženy? Celým srdcom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Rozmýšľal si niekedy nad tým, ako je možné, že ženy zvládajú kopec vecí bez toho, aby sa sťažovali, frflali, nadávali?

A vieš ako milujú ženy?

Celým srdcom. Presne tak miluje žena. Každý spôsob, akým ju prekvapíš, každé prekvapenie, ktoré vymyslíš. Ona ťa miluje aj keď s ňou nie si. Aj keď spíš a ona sa na teba pozerá. Aj keď kričíš, že niečo nie je podľa tvojich predstáv,ver, že aj vtedy ťa miluje. Dokonca aj vtedy, keď od teba čaká pomoc. Aj vtedy keď je na všetko sama.

Lebo my ženy, máme jednu vlastnosť, ktorú tak celkom muži nemajú. Je to potreba: vychovať/starať sa/byť nablízku. Možno v tom spočíva naša sila. Niekto tu musí byť na to, aby utieral slzy, pofúkal rany a povedal: neboj to bude dobré.

love

Žena ťa miluje aj vtedy, keď nič neurobíš. Keď nezabojuješ – len si na to príliš nezvykni. Žena nie je samozrejmosť, ktorá tu s tebou bude aj vtedy, keď ty na chvíľu odídeš. Môžeš to nazvať omylom a poslať kvety. Rana sa zahojiť vie, jazvy ostávajú. A nezabudni, že žena sa s každou jazvou mení. Rastie, silnie a druhé šance nedáva. No aj vtedy ťa vie milovať. Nemiluje kvety, ktoré jej dávaš, nemiluje šperky, ktoré jej posielaš. Miluje len spôsob, ktorým toto všetko robíš. Miluje dôvod, pre ktorý to robíš. Miluje myšlienku, že ju aj ty miluješ.

Prečítajte si tiež:
Tehotenstvo krok po kroku. Takto vyzerá ohromný vývoj bábätka v konkrétnom týždni

Venuj jej čas a ona ti venuje seba. Venuj jej úsmev, objatie a ona ti to všetko vráti dvakrát.

Napriek tomu, že sme občas tvrdohlavé, jedovaté, panovačné, uplakané, zlé, oplatí sa nás milovať. Oplatí sa o nás starať.

….ale vieš, kedy žena nemiluje? Vtedy, keď sa cítiš sám aj napriek tomu, že s ňou si. No a vtedy už budeš vedieť, že sa niečo deje. 🙂 A presne takto žena miluje.

Viac nájdete aj na blogu autorky

Foto: pixabay.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií