fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladá speváčka Míma prichádza s novinkou, vypočujte si ju!

Máte tip? napíšte nám mailom

Míma Krajčová, o ktorej paródii s názvom Zlatokopky sme prednedávnom písali, predstavuje novú skladbu s názvom Kľúč.

Len 20-ročná speváčka, ktorá sa zviditeľnila aj vďaka šou Slovensko má talent či Minitalent show, začínala v kapele Girls. Po ôsmich rokoch spoločnej cesty sa rozhodla osamostatniť a skladá vlastnú tvorbu. Včera na svojom YouTube kanáli zverejnila novú pieseň Kľúč. Sama k nej napísala tieto slová:

“Po dlhšom čase a po poslednej paródii som sa rozhodla pridať opäť vlastnú pieseň (ale nemusíte sa báť, budú aj ďalšie paródie aj covery a všeličo možné). Isto si už veľa z vás prešlo, alebo možno práve prechádza, ťažkým životným obdobím, tak verím, že táto pieseň vám dodá odvahu spraviť tie správne rozhodnutia tak ako mne pred dvoma rokmi. Verte či nie, väčšinou je ťažšia cesta tá správna!”

Tentokrát precítenou klavírnou skladbou sa Míma prihovára každému, kto prežíva podobné ťažké chvíle v živote. Zaznievajú slová ako “raz zmizla, proste vyprchala nádej,” či “ten kľúč si síce pamätám, no nechcem druhý vyrobiť.” 

KĽÚČ si vypočujte TU:

Prečítajte si tiež:
Mladý spevák Moj!tto chystá nezvyčajný projekt pod vedením amerických rapperov

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií