Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mimoriadna schôdza parlamentu k situácii v rezorte vnútra sa uskutoční v piatok, iniciovala ju strana Smer-SD

Podľa Roberta Fica chcú vyzvať Ľudovíta Ódora, aby odvolal policajného prezidenta Hamrana.

20.7.2023 (SITA.sk) – Mimoriadna schôdza parlamentu k situácii v rezorte vnútra sa uskutoční v piatok 21. júla po prerušení, respektíve po skončení mimoriadnej schôdze zameranej na situáciu samospráv. Informoval o tom Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR.

Zvolanie mimoriadnej schôdze iniciovala strana Smer-SD. Podľa jej predsedu Roberta Fica chcú vyzvať premiéra a povereného šéfa rezortu vnútra Ľudovíta Ódora, aby odvolal policajného prezidenta Štefana Hamrana a navrhol vláde odvolať šéfa policajnej inšpekcie Petra Juhása. Dôvodom je medializovaný konflikt policajných funkcionárov s dnes už bývalým ministrom vnútra Ivanom Šimkom.

Viac k témam: mimoriadna schôdza
Zdroj: SITA.sk – Mimoriadna schôdza parlamentu k situácii v rezorte vnútra sa uskutoční v piatok, iniciovala ju strana Smer-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií