fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Minister Šimko sa s policajným prezidentom Hamranom zhodli na potrebe pokračovať v očiste verejného života

Šimko dodal, že o výsledkoch rozhovoru so šéfom polície Hamranom informoval aj predsedu vlády Ľudovíta Ódora.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.5.2023 (SITA.sk) – Minister vnútra Ivan Šimko už absolvoval prvý rozhovor s prezidentom Policajného zboru Štefanom Hamranom. Ako uviedol na štvrtkovej tlačovej besede, zhodli sa na potrebe pokračovania očisty verejného života. Rozhovor bude podľa ministra pokračovať aj budúci týždeň, keď navštívi policajné prezídium.

Samozrejme, musí sa všetko uskutočňovať podľa zákona a primeranými prostriedkami,” skonštatoval Šimko. Doplnil, že na čele polície je momentálne človek, ktorý jej rozumie. „Myslím, že sme si celkom porozumeli. On rozumel mojím predstavám, a myslím, že ja som porozumel jeho,” uviedol minister na adresu Hamrana.

Šimko tiež povedal, že o výsledkoch rozhovoru so šéfom polície Hamranom informoval aj predsedu vlády Ľudovíta Ódora. „Myslím, že pán premiér ma v tomto podrží,” dodal minister vnútra.

Viac k témam: Minister vnútra SR, Policajný prezident, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Minister Šimko sa s policajným prezidentom Hamranom zhodli na potrebe pokračovať v očiste verejného života © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií