fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ministerstvá nesplnili desiatky úloh z uznesení vlády, na druhom mieste je Doležalovo

Vyplýva to z informácie, ktorú spracovala sekcia kontroly Úradu vlády SR.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.11.2022 (Webnoviny.sk) – Ministerstvá a ostatné ústredné orgány štátnej správy v treťom štvrťroku 2022 nesplnili 57 úloh z uznesení vlády SR. Vyplýva to z informácie, ktorú spracovala sekcia kontroly Úradu vlády SR.

Zvýšenie z 19 na 23 percent

Z celkového počtu 251 úloh z uznesení vlády SR splatných v predmetnom štvrťroku bolo 57 úloh vyhodnotených ako nesplnené.

Percentuálne teda nebolo splnených 23 percent úloh. V predchádzajúcom štvrťroku to bolo 19 percent, pričom z celkového počtu 454 nebolo splnených 86 úloh.

Kto nesplnil najviac úloh?

Z počtu nesplnených úloh nesplnil minister spravodlivosti 20 úloh a minister dopravy a výstavby 17 úloh.

Podpredseda vlády a minister hospodárstva nesplnil šesť úloh, tri úlohy nesplnili minister životného prostredia a minister školstva, vedy, výskumu a športu a predsedníčka Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo nesplnila dve úlohy.

Po jednej úlohe nesplnili minister vnútra, podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, minister práce, sociálnych vecí a rodiny, minister obrany, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí a predseda Úradu priemyselného vlastníctva SR.

Viac k témam: Menšinová vláda Eduarda Hegera
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvá nesplnili desiatky úloh z uznesení vlády, na druhom mieste je Doležalovo © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Kollárova Sme rodina nepodporí zmenu paragrafu 363, prípad Haščáka je veľkou hanbou nášho právneho štátu
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií