fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ministri Ódorovej vlády idú do obrovského rizika a dobrodružstva, tvrdí SNS

SNS doplnila, že rozhodnutím prezidentky na poslednú chvíľu sa prehlbuje kríza, za ktorú nesie prezidentka plnú zodpovednosť.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.5.2023 (SITA.sk) – Vláda Ľudovíta Ódora je vláda dobrodruhov a biznismenov. Uviedla to Slovenská národná strana (SNS) v tlačovej správe s tým, že Ódor predložil po konzultácii s prezidentkou zoznam mien, ktorý je zložený z osôb lobisticky prepojených na finančné skupiny a súčasne z osôb, ktoré sú historicky kariérni úradníci na jednotlivých ministerstvách.

Obrovské riziko a dobroružstvo

„Títo ľudia idú do obrovského rizika a dobrodružstva. Každý minister môže počas štyroch mesiacov maximálne svietiť a kúriť, ak nemá podporu Národnej rady SR,” vyhlásila SNS.

Doplnila, že rozhodnutím prezidentky na poslednú chvíľu sa prehlbuje kríza, za ktorú nesie prezidentka plnú zodpovednosť.

Chaos a anarchia

„Ak by prezidentka konala počas uplynulých troch rokov, chaos a anarchia na Slovensku nemuseli mať také rozmery, ako vidíme v súčasnosti,” uviedla strana.

SNS verí, že parlamentné voľby prinesú vládu odborníkov s politickou podporou tak, aby Slovensko prekonalo spoločenskú a hospodársku krízu.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Úradnícka vláda
Zdroj: SITA.sk – Ministri Ódorovej vlády idú do obrovského rizika a dobrodružstva, tvrdí SNS © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Prvá vicemiss Slovensko 2021 Sylvia Šulíková odchádza na svetovú súťaž Miss Intercontinental 2022 do Egypta
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií