fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Minnie-Beau má len 22 mesiacov, jej mama z nej spravila modelku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Materinská láska alebo psychická porucha?

Slobodná matka minula viac než 20 000 britských libier (27 188,69 Eur), na dokončenie premeny jej 22-mesačnej dcérky na modelku. Takto dieťatko vyhralo už osem súťaží.
Jas Sullivan (23) pravidelne kupuje svojej dcére Minnie-Beau (22 mes.) značkové oblečenie, príčesky, zlaté šperky a make-up. Matka hovorí, že nevidí nič zlé na predlžovaní vlasov a líčení pred každou súťažou, ktoré musí jej dcéra absolvovať. Jas, ktorá okrem prehnanej starostlivosti o svoju dcéru pracuje ako opatrovateľka, povedala: “Niekto komentoval obrázok mojej Minnie-Beau na sprievode a spýtal sa, prečo som obliekla svoju dcéru ako prostitútku. Ľudia hovoria, že trpím chorými myšlienkami – ktoré matke nemajú ani prísť na um. Ale je to ako tanečnú súťaž – dostanete dané pravidlá na oblečenie, správanie, šperky a make up. Minula som zatiaľ približne okolo 20 000 libier, ale Minnie  stojí za každý ten cent.

Minnie
Skriňa malej Minnie-Beau obsahuje 300 módnych  kúskov oblečenia od rôznych návrhárov, ktoré sú navrhnuté pre sprievody, vrátane korzetového štýlu obliekania a dvojdielnych bikín s volánmi.
Jas povedala, že jej dcéra síce je skazená módou, ale nie je rozmaznaný “fracek.” Keď mala Minnie štyri mesiace, dala jej prepichnúť uši, aby mohla nosiť krásne kruhové náušnice zo zlata.

Prečítajte si tiež:
ŠOKUJÚCI OBJAV: Mozog aj po smrti vykazuje aktivitu ako pri hlbokom spánku

Líčenie

Minnie

Minnie

 

Oblečenie

Minnie

Minnie

Minnie

 

  Minnie-Beau s mamou Jas 

Minnie a Jas

 

Zdroj : dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií