fbpx
Mladá Slovenka naspievala perfektnú paródiu. Jej Zlatokopky si budete zaručene pospevovať

Mladá Slovenka naspievala perfektnú paródiu. Jej Zlatokopky si budete zaručene pospevovať

Slovenka, ktorá si hovorí Míma, prišla s perfektnou paródiou s názvom Zlatokopky.

Mladá, iba 20-ročná Slovenka Míma Krajčová, má od detstva rada spev a svoje piesne a covery zverejňuje aj na jej YouTube kanáli. Najnovšie tam pridala podarenú paródiu s názvom Zlatokopky. V nej vtipne a ironicky spieva príbeh ženy, ktorej ide vo vzťahu iba o peniaze. Aby text ešte viac zvýraznila, pridala trefnú a zábavnú mimiku a gestá.

Tento jej počin sa stretol s úspechom, o čom svedčí fakt, že sa toto jej video ocitlo v Trendoch, ale aj samé pozitívne komentáre od ľudí. Svoju podporu a nadšenie jej v komentároch zmienili aj YouTuberi Zrebny & Frlajs, Zlý Zajo, či komička Evelyn. Čo na jej paródiu hovoríte vy? Podeľte sa o váš názor v komentároch.

 

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kedysi rozkošné dievčatko, dnes poriadna sexbomba! Ktorá slovenská dračica vyrástla z tohto neviniatka?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.