Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladá vodička neprežila zrážku s kamiónom (foto)

Z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov tejto nehody policajti cestu I. triedy úplne uzavreli.

17.6.2024 (SITA.sk) – Mladá žena neprežila v pondelok ráno zrážku osobného auta a kamiónu v okrese Dunajská Streda. Podľa prvotných informácií polície 30-ročná vodička išla na aute Peugeot 2008 smerom na mesto Veľký Meder. Z doposiaľ nezistených príčin prešla do protismeru a narazila do oprotiidúceho nákladného vozidla.

„Pri dopravnej nehode vodička utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Vodiča kamiónu podrobili policajti dychovej skúške s negatívnym výsledkom,“ informovala o tragickej dopravnej nehode trnavská polícia. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody zisťujú policajti. Na miesto prizvali aj znalca z odboru cestná doprava. Z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov tejto nehody policajti cestu I. triedy úplne uzavreli.

Polícia apeluje na vodičov, aby v prípade, ak pociťujú únavu, alebo majú zdravotné problémy, na chvíľu zastavili vozidlo, oddýchli si a až potom pokračovali v jazde alebo radšej si zabezpečili odvoz inou formou.

Viac k témam: Polícia, Tragická dopravná nehoda, Tragická nehoda
Zdroj: SITA.sk – Mladá vodička neprežila zrážku s kamiónom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií