fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladá vodička zrazila v Čadci dve ženy, keď s autom s prešla na chodník. Polícia nehodu vyšetruje

Alkohol u vodičky dychovou skúškou zistený nebol.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.12.2022 (Webnoviny.sk) – Čadčianska polícia vyšetruje piatkovú popoludňajšiu dopravnú nehodu, pri ktorej 21-ročná vodička za volantom osobného auta Škoda zrazila dve chodkyne.

Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, mladá vodička na Ulici slovenských dobrovoľníkov v Čadci z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s vozidlom na chodník, kde došlo k stretu s dvomi chodkyňami.

„Po dopravnej nehode boli chodkyne prevezené na ošetrenie do nemocnice. Alkohol u vodičky dychovou skúškou zistený nebol. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uviedla Kremeňová.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladá vodička zrazila v Čadci dve ženy, keď s autom s prešla na chodník. Polícia nehodu vyšetruje © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií