Mladí Slováci sa vyjadrili ohľadom emigrantov. Pozrite sa na to!

Mladí Slováci sa vyjadrili ohľadom emigrantov. Pozrite sa na to!

Mladí Slováci vs. emigranti

Téma emigrantov zarezonovala aj v mladých ľuďoch na Slovensku. Tí sa na sociálnej sieti vyjadrovali k téme a zdieľali svoje názory s ostatnými. Kým niektorí by týmto emigrantom chceli pomôcť, nájdu sa takí, ktorí v toto probléme vidia hrozbu. To, aké názory zdieľajú niektorí tínedžeri si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch.
POZOR: Zverejnili sme citácie, takže za gramatické chyby nezodpovedáme my, ale autor, ktorý daný názor napísal.


NÁZORY MLADÝCH NA EMIGRANTOV

Přiznávám se , že se bojím toho , jak dopadne naše Evropa .. Díky těm zasraným imingratum ..

ľutujte si prisťahovalcov, ale zamyslel sa jeden z vás idiotov, že MY im posielame peniaze, a oni sa namnožia (iné ani nevedia) a prídu sem, brať naše dane ako cigáni (vo väčšine to tak skončí) a nabodávať dôchodcov na nôž, za 5 eur? ako vážne, zamysleli ste sa nad tým? a teraz nehovorím o rase, hovorím o určitom chovaní ktoré je typické pre jedincov nachádzajúcich sa v rovnakých zemepisných šírkach a s rovnakou výchovou. Starého psa novým kúskom nenaučíte, no nie?

že “utečenci” , nehovoriac o tom že talianske a francuzske dialnice su plne migrantov ktorí napadaju a okrádaju autá a kamiony 😛 ani o tom neinformuju media ,lebo nechcu “širiť nenávisť” , nie som rasista vobec , ale nechcem aby si tu prišelci urobili z europy afriku.

Plne podporujem imigrantov !!! ALLAHU AKBAR

Sku*veny islamisti tahajte si tam odkial ste prišli ku*vy vyje*ané!! Teraz sem prídu a budu terorizoat celu Europu.. Ko*oti , prečo ich nepália ko*otov ostante si tam kde ste pi*usi.. Budete nam tu znasilovat ženy a kradnut a nič im nestači.. Nie aby boli radi že prijmeme utečencov , oni nam tu budu robit ešte Islam zo Slovenska.. ! Ach už sa na tych potratov “tešim” , nepoznate niekoho kto mi doda zbrane s nabojmi atp..

Koľko utečencov máme prijať my a naši susedia?
Česká republika: 1 328
Maďarsko: 827
Poľsko: 2 663
Rakúsko: 1 213
Slovensko: 785
Su to zaujimave cisla. Niekto to vidi ze utekaju len chcu lepsi zivot, dalsi pohromu a niekto utok. No ja vidim ze utecenci su len muzi, tak sa pytam kde su ich rodiny zeny a deti? Ak by to bol nejaky utok nemuseli by ani utocit staci ked tieto cisla si len predstavite ako potkany ktore maju v sebe choroby a roznasaju ich dalej…. Je to len moj nazor a obava zeby sa nieco take mohlo stat.

Môj názor .. Pre niečo sme roztriedení na národy, ktoré máju vlastne tradície, zvyky, jazyk, históriu a zmiešanie viacerých rôznorodých zoskupení iného pôvodu, z toho nevyplýva nič racionálne .Nebude harmónia spolunažívania.Každý sa bude snažiť presadiť a zacieliť to svoje a obávam sa že utečenci ani nemaju čo stratit. Pochybujem že by sa prispôsobovali. 🙂

Celé je to o tom že sme mali zostať samostatná krajina a nevstupovať do EU…Okrem prijatia eura a následnej kríze, ktorú pocítili naši rodičia sa teraz šaškovia z parlamentu prispôsobujú a pchajú do zadku Brusselu a neviem teraz či sú naozaj hlúpy, alebo im až tak niekdo zaplatil že v podstate “vyhubujú” vlastný národ a púšťajú si pred vlastný dom nebezpečenstvo…a keby ste ľudia aspoň neboli taký lenivý a aspon šli na ten pochod keď už nič iné  moji vlastný rodičia dokonca budú v bratislave a nejdú tam lebo je to “neonacistická organizácia” …je mi už z tohto národa zle aký sú všetci lenivý ľahostajní a bez urážky hlúpi a osprostení…máme šancu s tým niečo urobiť ale vy budete len sedieť doma a báť sa toho čo príde…vzchopte sa…

Aj do Ameriky, prišli európania za lepším životom.., a ako to dopadlo ?
Prečo by sme si ich mali brať my? Nech si ich vezmú krajiny, ktoré zbohatli na ich prírodných bohatstvách, krajiny, ktoré si Afriku rozdelili na kolónie a tam nabrali bohatstvo, k
toré ťažili, a dodnes ťažia africké nerastné suroviny.., a chudáci afričania s toho veľa namajú.
Keď dobýjali španiely Južnú Ameriku, kým prišli do hlavného mesta Inkov, tak polovica ich umrela na osypky (alebo niečo také to si presne nepamätám). Jednoducho chorobu na, ktorú neboli obyvatelia južnej ameriky naučení, a pomreli tam na to.
Tých čo prežili už španiely dorazili.
Môj názor je- krajiny, ktoré zbohatli na Afrike, nech sa postarajú o afričanov, ale slovensko tam určite nebolo. ..

noa, zničili sme mi im krajinu, tak teraz idu ničiť oni nam. tieto čisla su ešte len začiatok, prichadza ich čim ďalej tym viac a keď si oťukaju cestu a prostredie tak ich pride ešte oveľa viac, aj ich rodiny. za vybombardovanu lybiu, syriu atď nam to vratia, pridu sem a vycicaju socialny system … a medzi tym vytržnosti a podobne

Odkaz pre všetkých čo tu píšu ako celý tento ich príchod schvaľujú a ako ich tu chcú… nasťahujte si ich teda do bytu.

Pokial viem USA im zabralo územie a na ich území aj ťaží diamanty, ropu a podobne. Afrika sa mohla mat oveľa lepsie… Ak uz chcú ist za lepším životom nech idu do USA veď tam uz maju dostatok svojej rasy. Ps. Pre menej inteligentných nie som rasista, absolútne mi černosi nevadia. Lenže oni sa tu trepú nelegálne a bez akéhokoľvek vzdelania. Ak by boli vzdelaní a kultivovaní podobne ako v USA nevadilo by mi to. Takto zničia cely systém v EÚ ci uz politicky, finančný a pod.

MATE šťastie , že ste sa nenarodili do takej krajiny ….ktorou napr zmieta militantny rezim , hlad a ine veci … teraz si myslíte .. že ste tým dostali právo nezmestit sa do kože a podpisovat peticiu proti ludom , čo to šťastie nemali

Problém není v nějákých 2 000 lidech které má Česká republika a Slovensko příjmout, problém je hlavně v tom že tím dáme signál že do budoucna je EU a potažmo i naše země příjmou. A brzo jich nebude 2 000 ale 200 000. Nikdy se nemělo do EU a NATA vstupovat a všechno by bylo lepší.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mladí tínedžeri napísali svoje príbehy o tom, aké to je rozprávať sa s opitým človekom :D

Zdroj: Priznania tínedžerov

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu