fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladíci odrezali bezbrannému psíkovi obe uši. Nehanbili sa dať fotky na facebook, aj s bizarným dôvodom

Máte tip? napíšte nám mailom

Krutosť niektorých ľudí sa skutočne nedá pochopiť.

Posledné dni sa na Facebooku stali virálnymi fotografie, ktoré zachytávajú dvoch mladíkov, ktorí hrdo pózujú pri nevinnému psíkovi, ktorému odrezali obe uši. Čo je prekvapujúce, sociálna sieť tieto snímky nezmazala a tak sa šíria rýchlosťou svetla. Zábery tohto krutého činu zdieľali i mnohí Slováci, ktorí v popise tvrdia, že ide taktiež o občanov Slovenska. Táto informácia je však hoax.

Chlapci, ktorí sa k bezbrannému chlpáčovi zachovali nesmierne kruto, pochádzajú z Turecka a podľa miestnych médií majú v obľube psie zápasy. Psíka údajne zmrzačili preto, že prehral jeden zo zápasov.

4o65vj352e

4dkvuoaw9v

 

Snímky z tohto otrasného aktu nenechali ľudí chladných a rozhodli sa dokonca vytvoriť petíciu, v ktorej žiadajú, aby boli mladíci riadne potrestaní podľa zákona a ochrane zvierat, ktorý platí v Turecku. Petíciu môže podpísať každý, takže tak môžeš spraviť aj ty, ak s takýto zaobchádzaním zo zvieratami nesúhlasíš.

Screenshoty facebookových profilov mladých tyranov.
Screenshoty facebookových profilov mladých tyranov.

 

Zdroj: dailypetition.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií