fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík vyhral rozprávkový jackpot. Tvrdí, že pozná recept na to, ako vyhrať

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako vyhrať rozprávkový jackpot?!

Azda každý z nás sa aspoň raz v živote zasníval, aké by to bolo vyhrať jackpot. Nechali by sme školu alebo prácu a kúpili by sme si všetko, po čom túžime. Práve to, o čom mnohí snívajú, sa pošťastilo iba 20-ročnému mladíkovi, ktorému sa podarilo vyhrať neuveriteľných 372 miliónov eur, pričom šanca získať túto rozprávkovú výhru bola 1 k 302,5 miliónom.

Šťastlivec si nechal výhru jednorazovo, čo činilo 232 miliónov eur a peniazmi plánuje podporiť svoju rodinu, charitu a investovať chce aj do vlastného biznisu. Samozrejme sa jeho šťastie v hre nezaobišlo bez otázok, ako sa mu to poradilo a keďže mladík nie je žiaden egoista, o svoj recept na výhru podeliť: Ak som sa niečomu za svoj krátky život na tejto zemi naučil, potom tomu, že tých, ktorí si zachovajú pozitívne myslenie a sú k sebe úprimní, čaká odmena. Stačí sa tešiť na budúcnosť a neprestávať veriť,” povedal pre denník Tampa Bay Times.

 

 

Zdroj: Tampa Bay Times

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií