Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík nemal partnerku na ples. Keď nakoniec dorazil, všetkým vyrazil dych svojím outfitom!

Školský  ples je pre mnohých veľkou udalosťou, na ktorú sa dlho pripravujú a ešte dlhšie na ňu spomínajú. V prípade tohto mladíka to však platí dvojnásobne.

Zohnať si partnera či partnerku na ples nie je vždy jednoduché. O tom vie svoje i 16-ročný mladík Wyatt Chaeatle, ktorý navštevuje strednú školu v newyorskom Rochesteri. Keď sa mu nepodarilo zohnať dievča, ktoré by s ním na túto veľkú udalosť šlo, nesmútil, ale rozhodol sa popustiť uzdu kreativite.a vytvoril si vlastný outfit na ples.

Zdroj: DailyMail

Navrhol si originálny outfit, s realizáciou ktorého mu pomohla jeho mama. Odev, ktorý spolu vytvorili, je napoly pánsky oblek a napoly dámske plesové šaty. Keď si nevšedný kúsok na seba obliekol, na ženskú časť seba neváhal dať náušnicu či ozdobu do vlasov. Podľa jeho slov i tak neexistuje lepší partner na ples než je on sám a preto je so svojou voľbou nadmieru spokojný.

Zdroj: DailyMail
Zdroj: DailyMail

Wyatt sa pred plesom odfotil a fotografie zdieľala jeho mama na internete, kde sa stali hitom a ľudia ocenili jeho kreativitu a originalitu. Trúfli by ste si na ples vyraziť takto aj vy?

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií