fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík nemal partnerku na ples. Keď nakoniec dorazil, všetkým vyrazil dych svojím outfitom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Školský  ples je pre mnohých veľkou udalosťou, na ktorú sa dlho pripravujú a ešte dlhšie na ňu spomínajú. V prípade tohto mladíka to však platí dvojnásobne.

Zohnať si partnera či partnerku na ples nie je vždy jednoduché. O tom vie svoje i 16-ročný mladík Wyatt Chaeatle, ktorý navštevuje strednú školu v newyorskom Rochesteri. Keď sa mu nepodarilo zohnať dievča, ktoré by s ním na túto veľkú udalosť šlo, nesmútil, ale rozhodol sa popustiť uzdu kreativite.a vytvoril si vlastný outfit na ples.

Zdroj: DailyMail

Navrhol si originálny outfit, s realizáciou ktorého mu pomohla jeho mama. Odev, ktorý spolu vytvorili, je napoly pánsky oblek a napoly dámske plesové šaty. Keď si nevšedný kúsok na seba obliekol, na ženskú časť seba neváhal dať náušnicu či ozdobu do vlasov. Podľa jeho slov i tak neexistuje lepší partner na ples než je on sám a preto je so svojou voľbou nadmieru spokojný.

Zdroj: DailyMail
Zdroj: DailyMail

Wyatt sa pred plesom odfotil a fotografie zdieľala jeho mama na internete, kde sa stali hitom a ľudia ocenili jeho kreativitu a originalitu. Trúfli by ste si na ples vyraziť takto aj vy?

Prečítajte si tiež:
13 citátov z kultových filmov, ktoré vám pomôžu v ťažkých chvíľach

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií