fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík prepadol čerpaciu stanicu v Poprade, pracovníčke priložil ku krku nôž

Na mieste incidentu zasahovalo niekoľko policajných hliadok, jeden z policajtov sa snažil mladého muža presvedčiť, aby sa vzdal.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.5.2023 (SITA.sk) – Mladý muž ohrozoval ženu nožom, popradský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu obmedzovania osobnej slobody spáchaného v súbehu s trestným činom nebezpečného vyhrážania a s trestným činom poškodzovania cudzej veci.

Ako informovala prešovská krajská hovorkyňa Jana Ligdayová, 24-ročný Popradčan v stredu dve hodiny po polnoci na jednej z popradských čerpacích staníc násilím roztiahol uzamknuté posuvné dvere na budove a pracovníčke za predajným pultom priložil ku krku nôž a vyhrážal sa jej zabitím, pričom v druhej ruke držal hrdlo od rozbitej fľaše.

Na mieste incidentu zasahovalo niekoľko policajných hliadok, jeden z policajtov sa snažil mladého muža presvedčiť, aby sa vzdal. Napokon museli pri jeho zadržaní použiť donucovacie prostriedky.

„Aby nedošlo k zmareniu vykonávaných procesných úkonov v trestnom konaní, k prípadu momentálne viac informácií nie je možné poskytnúť,” dodala Ligdayová.

Viac k témam: Krimi
Zdroj: SITA.sk – Mladík prepadol čerpaciu stanicu v Poprade, pracovníčke priložil ku krku nôž © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií