Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Tínedžer zachránil dvojročné dievčatko, ktoré vypadlo z druhého poschodia

Šťastie v nešťastí, aj tak sa to dá opísať. 17-ročný mladík zachytil batoľa padajúce z okna a zachránil mu tak život. Všetko je to aj zachytené na videu.

Pokračovanie pod reklamou

Meno hrdinu je Fawzí Zabaat. Alžírčan akurát prechádzal po instanbulskej robotníckej štvrti Faith, keď si všimol, že pri otvorenom okne na druhom poschodí sa hrá malé batoľa. Na situáciu upozorňoval, no nikto nekonal.

Až zrazu dvojročné sýrske dievčatko vypadlo. Fawzí okamžite zareagoval a zachytil ho.

Video sa okamžite stalo virálnym a 17-ročný skromný mladík, ktorý zachránil batoľa, je hrdinom, ktorého pozná takmer celý svet.

Pokračovanie pod reklamou

„Len som sa prechádzal po ceste, keď som zbadal malé dievčatko pri okne. Vypadlo a, vďaka Bohu, zachytil som ho predtým, než padlo na zem,” povedal.

Pripomíname aj prípad z minulého roka, kedy vypadlo dieťa v Prievidzi taktiež z druhého poschodia. Obaja rodičia boli v tom čase opití. Chlapček utrpel zranenia, no našťastie pád prežil. Oveľa väčšie šťastie však malo vďaka Fawzímu dvojročné sýrske dievčatko.

Zdroj: timesofisrael.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií