fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladíka obvinili v prípade tragickej zrážky na lyžiarskom svahu vo Veľkej Rači

Tragédia, pri ktorej zomrel 8-ročný chlapec, sa stala v piatok 10. januára na zjazdovke v časti Lalíky.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.2.2023 (SITA.sk) – Čadčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 19-ročného mladíka z prečinu usmrtenia. Obvinený bol aktérom minulotýždňovej tragickej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača, pri ktorej vyhasol život 8-ročného Alexa. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že na zjazdovke v časti Lalíky jazdil na lyžiach zjazdom, pričom pred zlomom do prudšieho klesania z doposiaľ presne nezistených príčin narazil zozadu do maloletého lyžiara jazdiaceho pred ním. Maloletý utrpel zranenia nezlučiteľné zo životom,” uviedla Šefčíková.

Doplnila, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. „Z dôvodu možného zmarenia alebo sťaženia vyšetrovania nebudeme poskytovať žiadne bližšie informácie,” dodala Šefčíková.

Viac k témam: Krimi, Lyžiarsky výcvik, Obvinenie, Pád lyžiara, Tragická nehoda, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Mladíka obvinili v prípade tragickej zrážky na lyžiarskom svahu vo Veľkej Rači © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií