fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladíka v Galante zabilo vysoké napätie. Vyliezol na nákladný vagón a stačila len sekunda

Na miesto boli okamžite vyslaní železniční policajti aj záchranári, ktorí už mladému mužovi nedokázali pomôcť.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.4.2023 (SITA.sk) – Na Železničnej stanici v Galante prišiel v pondelok podvečer o život 21-ročný muž, ktorého zasiahol elektrický prúd. Na miesto boli okamžite vyslaní železniční policajti aj záchranári, ktorí už mladému mužovi nedokázali pomôcť.

Ako informovala trnavská polícia, na mieste nešťastia sa nachádzala mladá dievčina, ktorá mladíka sprevádzala. Policajtom povedala, že kamarát vyliezol na odstavený nákladný vagón a chcel si urobiť fotku, keď ho v sekunde zasiahol elektrický prúd.

Polícia aj v súvislosti s touto tragédiou upozorňuje tínedžerov aj ďalšie osoby, aby nevstupovali do koľajiska a neliezli na odstavené vagóny. V trolejovom vedení je napätie viac ako 25-tisíc voltov a výboj môže preskočiť aj bez priameho dotyku.

Viac k témam: Krimi, Zásah elektrickým prúdom, Železničná stanica
Zdroj: SITA.sk – Mladíka v Galante zabilo vysoké napätie. Vyliezol na nákladný vagón a stačila len sekunda © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií