fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý chlapček sa každý deň prikrádal k susedkinej garáži. Dôvod na videu ťa prekvapí!

Máte tip? napíšte nám mailom

V americkom štáte Louisiana sa takmer každý deň niekto vkrádal do garáže. Po dôkladnom prezretí video-záznamu sa zistilo, že šlo o mladého chlapca. Niekedy sa v kradol na dlhšiu chvíľku, inokedy na kratšiu. Nikdy nič neukradol, ale predsa tam chodil často. Boli dni kedy sa tváril, že sa bicykluje okolo inkriminovaného domu a zrazu prišiel do garáže a následne sa rýchlo vyparil. Prečo?

Dôvodom bola veľká láska medzi mladým chlapčekom a psom ženy, ktorá vlastnila dom. Na videu môžete vidieť, ako mladý chlapček zoskočil z bicykla, vyobjímal psa a utekal preč.

Video na konci článku.

Žena, ktorá sa snažila vypátrať chlapcovu identitu, zverejnila video a napísala: “Rada by som odkázala chlapcovi, že je u nás vítaný a so psom sa môže hrávať.”

Na druhý deň sa zistilo, že ide o chlapca s menom Josh Ginger. Jeho matka o správaní syna hovorí takto: “Stále hovorí o psovi. Vždy keď ideme okolo, obzerá sa, či ho náhodou neuvidí. Nevedela som však, že situácia sa má takto.”

Keď sa mama pýtala svojho syna, prečo to robí odpovedal stručne: “Vieš mamička, ja psy milujem.”

Prečítajte si tiež:
Vidíte tváre v oblakoch alebo Pannu Máriu medzi letokruhmi? Môže za to pareidolia

Ak sa pýtaš, prečo nemá vlastného psa, tu je odpoveď. Pred rokom mladému Joshovi zomrel pes, ktorého mal od svojich dvoch rokov. Chlapčekovi zrejme veľmi chýba psík, preto chodí za iným. S týmto si vytvoril dostatočne silné puto, ktoré ho k nemu ťahá. Aspoň raz denne ho jednoducho musí pohladkať.

https://www.youtube.com/watch?v=3aoSoIviVT8

Zdroj: metro.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií