fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý vodič v noci obiehal s BMW na mokrej ceste a narazil do stromu. Nehodu neprežil, spolujazdec vyviazol bez zranení

U nebohého bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.1.2023 (Webnoviny.sk) – Tragická nehoda sa stala v sobotu okolo 01:45 v katastri obce Raková, okr. Čadca. Ako informovala hovorkyňa krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková, 28-ročný vodič BMW tam zatiaľ z neznámych dôvodov po obiehaní na mokrej vozovke v ľavotočivej zákrute narazil do stromu.

Mladý vodič podľahol zraneniam na mieste, spolujazdec vyviazol bez zranení. U nebohého bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Polícia vyzýva účastníkov cestnej premávky, aby sa správali disciplinovane, nepreceňovali svoje schopnosti, sledovali situáciu, jazdili ohľaduplne a dodržiavali dopravné predpisy.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladý vodič v noci obiehal s BMW na mokrej ceste a narazil do stromu. Nehodu neprežil, spolujazdec vyviazol bez zranení © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií