Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý vodič zrazil v Dubnici nad Váhom chodca, zraneniam na mieste podľahol (foto)

Dychová skúška vodiča na alkohol bola negatívna.

10.6.2024 (SITA.sk) – Mladý vodič na Peugeote zrazil v nedeľu večer na Ulici Obrancov mieru v Dubnici nad Váhom chodca. Pri zrážke s vozidlom utrpel 69-ročný chodec vážne zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Podľa doterajších informácií 18-ročný vodič Peugeotu sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a zrazil 69-ročného chodca, ktorý v tom čase prechádzal cez cestu, informovala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Dodala, že dychová skúška vodiča na alkohol bola negatívna, či bol pod vplyvom alkoholu chodec, budú zisťovať pri pitve. Vyšetrovateľ PZ z Trenčína začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Presné príčiny a okolnosti tejto nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Viac k témam: Chodec, Tragická dopravná nehoda, Vodič, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: SITA.sk – Mladý vodič zrazil v Dubnici nad Váhom chodca, zraneniam na mieste podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií