fbpx
Desivá mníška z hororu The Conjuring 2 sa vracia v samostatnom filme, ktorý predstaví jej zrod. Pozrite si trailer

Desivá mníška z hororu The Conjuring 2 sa vracia v samostatnom filme, ktorý predstaví jej zrod. Pozrite si trailer

Valak – desivá a démonická mníška z hororu V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2), dostala samostatný film. Horor The Nun predstaví jej zrod, ktorý začal ešte pred päťdesiatymi rokmi v rumunskom kláštore…

Snímka The Conjuring sa stretla u divákov s pozitívnymi ohlasmi a tak nečudo, že sme sa dočkali jeho pokračovania The Conjuring 2, kde sa ľudia stretli po prvýkrát s desivou mníškou menom Valak. Práve jej príbeh sa tvorcovia úspešných hororových filmov rozhodli zachytiť v samostatnom spin-offe s názvom The Nun.

Zdroj: ComingSoon

Tento horor sa bude odohrávať v päťdesiatych rokoch minulého storočia v rumunskom kláštore, kde si mladá mníška vezme život. Vatikán vyšle novica spolu s kňazom s pochybnou minulosťou, aby celú zvláštnu situáciu prešetrili. Dvojica postupne odhaľuje bezbožné tajomstvo tohto opátstva. Dokonca sa rozhodli riskovať svoje životy a duše, aby bojovali proti démonickým silám mníšky Valak.

Zdroj: ComingSoon

Réžií tejto snímky sa ujal Corin Hardy a scenár pochádza z pera Garyho Daubermana a Jamesa Wanoma. Obaja títo scenáristi majú za sebou už scenáre k úspešným hororom, takže je veľká pravdepodobnosť, že nesklamú ani v tomto prípade. O tom, či to tak skutočne bude sa budeme môcť presvedčiť 6. septembra 2018, kedy sa očakáva premiéra.

Pozrite si trailer plný napätia a hrôzy.

 

 

 

Zdroj: MovieWeb, ComingSoon, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tento film bude trvať nepretržite celých 30 dní. Toto nie je vtip! Takto vyzerá trailer
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.