Desivá mníška z hororu The Conjuring 2 sa vracia v samostatnom filme, ktorý predstaví jej zrod. Pozrite si trailer

Desivá mníška z hororu The Conjuring 2 sa vracia v samostatnom filme, ktorý predstaví jej zrod. Pozrite si trailer

Valak – desivá a démonická mníška z hororu V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2), dostala samostatný film. Horor The Nun predstaví jej zrod, ktorý začal ešte pred päťdesiatymi rokmi v rumunskom kláštore…

Snímka The Conjuring sa stretla u divákov s pozitívnymi ohlasmi a tak nečudo, že sme sa dočkali jeho pokračovania The Conjuring 2, kde sa ľudia stretli po prvýkrát s desivou mníškou menom Valak. Práve jej príbeh sa tvorcovia úspešných hororových filmov rozhodli zachytiť v samostatnom spin-offe s názvom The Nun.


Zdroj: ComingSoon

Tento horor sa bude odohrávať v päťdesiatych rokoch minulého storočia v rumunskom kláštore, kde si mladá mníška vezme život. Vatikán vyšle novica spolu s kňazom s pochybnou minulosťou, aby celú zvláštnu situáciu prešetrili. Dvojica postupne odhaľuje bezbožné tajomstvo tohto opátstva. Dokonca sa rozhodli riskovať svoje životy a duše, aby bojovali proti démonickým silám mníšky Valak.

Zdroj: ComingSoon

Réžií tejto snímky sa ujal Corin Hardy a scenár pochádza z pera Garyho Daubermana a Jamesa Wanoma. Obaja títo scenáristi majú za sebou už scenáre k úspešným hororom, takže je veľká pravdepodobnosť, že nesklamú ani v tomto prípade. O tom, či to tak skutočne bude sa budeme môcť presvedčiť 6. septembra 2018, kedy sa očakáva premiéra.

Pozrite si trailer plný napätia a hrôzy.

 

 

 

Zdroj: MovieWeb, ComingSoon, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chystáte sa do kina? Prehľad filmov, ktoré majú premiéru v novembri! #1
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*