fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Desivá mníška z hororu The Conjuring 2 sa vracia v samostatnom filme, ktorý predstaví jej zrod. Pozrite si trailer

Máte tip? napíšte nám mailom

Valak – desivá a démonická mníška z hororu V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2), dostala samostatný film. Horor The Nun predstaví jej zrod, ktorý začal ešte pred päťdesiatymi rokmi v rumunskom kláštore…

Snímka The Conjuring sa stretla u divákov s pozitívnymi ohlasmi a tak nečudo, že sme sa dočkali jeho pokračovania The Conjuring 2, kde sa ľudia stretli po prvýkrát s desivou mníškou menom Valak. Práve jej príbeh sa tvorcovia úspešných hororových filmov rozhodli zachytiť v samostatnom spin-offe s názvom The Nun.

Zdroj: ComingSoon

Tento horor sa bude odohrávať v päťdesiatych rokoch minulého storočia v rumunskom kláštore, kde si mladá mníška vezme život. Vatikán vyšle novica spolu s kňazom s pochybnou minulosťou, aby celú zvláštnu situáciu prešetrili. Dvojica postupne odhaľuje bezbožné tajomstvo tohto opátstva. Dokonca sa rozhodli riskovať svoje životy a duše, aby bojovali proti démonickým silám mníšky Valak.

Zdroj: ComingSoon

Réžií tejto snímky sa ujal Corin Hardy a scenár pochádza z pera Garyho Daubermana a Jamesa Wanoma. Obaja títo scenáristi majú za sebou už scenáre k úspešným hororom, takže je veľká pravdepodobnosť, že nesklamú ani v tomto prípade. O tom, či to tak skutočne bude sa budeme môcť presvedčiť 6. septembra 2018, kedy sa očakáva premiéra.

Prečítajte si tiež:
Máme sa načo tešiť! Takto vyzerá trailer k očakávanému filmu DEADPOOL 2

Pozrite si trailer plný napätia a hrôzy.

 

 

 

Zdroj: MovieWeb, ComingSoon, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií