fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Modelka zostala po potrate v šoku, mŕtve dieťatko jej dali v škatuli a igelitke

Máte tip? napíšte nám mailom

“Nemocnica mi poslala moje mŕtve dieťatko domov v plastovom vrecku ako fastfood”

Modelka a hviezda z Big Brother, Sallie Axl, prehovorila o svojej traume. Po veľmi ťažkom a smutnom potrate jej poslali domov z nemocnice “balíček” s jej  mŕtvym dieťaťom v škatuli, ktorá bola v plastovom vrecku. Toto však prišlo až sedem týždňov po ničivom potrate! Modelka tiež obvinila personál nemocnice Panny Márie v Manchestri za to, ako sa k nej nesúcitne správal a tvrdí, že takmer zomrela na infekciu po potrate.  “V nemocnici okamžite neodstránili moje dieťa a nechali ho, aby ma nakazilo infekciou  – takže som krvácala a stratila 40 percent  krvi.”

Modelka Sallie Axl

Sallie Axl
Na svojom Facebookovom profile napísala: “17. júla som dostala z nemocnice svoje mŕtve dieťa v krabici a plastovom vrecku … !! S ďalším vrecom liekov ma poslali domov smútiť. Bolo to moje mŕtve dieťa, no zaobchádzali s ním horšie, než keby mi niekto podal cez okienko v stánku jedlo. Teraz je to prvýkrát, čo som bola schopná hovoriť o tom, aké bolo moje utrpenie nechutné.”

Sallie

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií