fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Moderná Báthoryčka? Mladá žena sa denne kúpe v krvi, pretože sa bojí starnutia

Máte tip? napíšte nám mailom

Inšpirovala ju grófka Báthoryčka?

Mladá modelka Chanel, ktorá žije v Kalifornii, sa nesmierne bojí starnutia a snaží sa s ním bojovať rôznymi metódami. Jednou z nich je aj každodenný kúpeľ v prasacej krvi a to i napriek tomu, že je vegetariánka. Žena o svojej posadnutosti mladosťou a krásou pred pár rokmi porozprávala aj v programe MTV s názvom True Life, čo v preklade znamená Skutočný život.

wtf

Rodina s jej konaním nesúhlasí a jej babička má o ňu strach, no Chanel si nemôže pomôcť. Denne navštevuje mäsiara, u ktorého si krv kupuje, príde domov, vyleje ju do vane a okúpe sa v nej. Verí, že pomocou krvi si udrží jemnú a pevnú pokožku a tým aj krásu a mladosť.

nw3i-279917bf00000578_3040397_bloody_bizarre_the_teenager_picked_up_the_blood_at_a_local_butch_a_72_1429120392154_j

Mnoho ľudí tvrdia, že je to akási moderná Báthoryčka. Britský denník Daily Mail dokonca poukázal na to, že Chanel sa mohla inšpirovať práve uhorskou grófkou Alžbetou Báthory, ktorú obvinili zo sériového vraždenia mladých panien, práve kvôli ich krvi, v ktorej sa údajne kúpala, aby si udržala krásu a mladosť.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií