Moderná Báthoryčka? Mladá žena sa denne kúpe v krvi, pretože sa bojí starnutia

Moderná Báthoryčka? Mladá žena sa denne kúpe v krvi, pretože sa bojí starnutia

Inšpirovala ju grófka Báthoryčka?

Mladá modelka Chanel, ktorá žije v Kalifornii, sa nesmierne bojí starnutia a snaží sa s ním bojovať rôznymi metódami. Jednou z nich je aj každodenný kúpeľ v prasacej krvi a to i napriek tomu, že je vegetariánka. Žena o svojej posadnutosti mladosťou a krásou pred pár rokmi porozprávala aj v programe MTV s názvom True Life, čo v preklade znamená Skutočný život.


wtf

Rodina s jej konaním nesúhlasí a jej babička má o ňu strach, no Chanel si nemôže pomôcť. Denne navštevuje mäsiara, u ktorého si krv kupuje, príde domov, vyleje ju do vane a okúpe sa v nej. Verí, že pomocou krvi si udrží jemnú a pevnú pokožku a tým aj krásu a mladosť.

nw3i-279917bf00000578_3040397_bloody_bizarre_the_teenager_picked_up_the_blood_at_a_local_butch_a_72_1429120392154_j

Mnoho ľudí tvrdia, že je to akási moderná Báthoryčka. Britský denník Daily Mail dokonca poukázal na to, že Chanel sa mohla inšpirovať práve uhorskou grófkou Alžbetou Báthory, ktorú obvinili zo sériového vraždenia mladých panien, práve kvôli ich krvi, v ktorej sa údajne kúpala, aby si udržala krásu a mladosť.

Zdroj: dailymail.co.uk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  18-ročná kráska z Ruska sa dokáže pomocou make-upu premeniť na rôzne svetové ikony. Ľudia z nej šalejú
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.