fbpx
Neviete, aký program by ste urobili deťom? Skúste módnu prehliadku z ovocia a zeleniny, inšpirovať sa môžete aj celebritami

Neviete, aký program by ste urobili deťom? Skúste módnu prehliadku z ovocia a zeleniny, inšpirovať sa môžete aj celebritami

Každá mama sa snaží, aby jej dieťa počas dňa zjedlo čo najviac zdravých potravín. Nehovoriac o tom, že každá mama svoju dcéru aj rada parádi. Je jedno, či to budú šaty, na aké sme zvyknutí alebo šaty len na oko. Z ovocia a zeleniny. 

O Ali Changlar vieme, že sa venuje olejomaľbe, nechýba jej kreativita, tvrdí, že s ovocím a zeleninou sa dá hrať a je hrdá mamina 4-ročnej Stefani, ktorá sa na ňu neuveriteľne podobáA ešte jedna dôležitá vec.

Svojej dcérke vytvára šaty z lupeňov kvetov, listov, zo šupiek banánu, žltého i červeného melónu, z hrušky, zo zväzku petržlenu či bazalky, z brokolice, karfiolu, čili papričiek, perníčka z rozprávky o Shrekovi, kornútka zo zmrzliny, či dokonca zo šišky z borovice. Teda z čohokoľvek, čo si viete ľahko i ťažko predstaviť. 

Všetky pózy malej Stefani v tomto typicko-netypickom outfite následne nafotí a zverejňuje na svojom účte na Instagrame.

Fiktívne šaty z kvetov, ovocia a zeleniny

Niektoré deti vo veku Stefani nemajú rady ovocie a zeleninu, no o malom dievčatku sa to povedať nedá. Stefi ich nielen rada je, ale sa do nich aj rada oblieka. Nie však naozaj. Fiktívne. V podobe krásnych šiat, ktoré malú modelku neuveriteľne tešia. 

Veď kto by sa necítil dobre v šatách, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale aj výborne chutia a zároveň sa pri nich môžete spoľahnúť, že ich nebude mať žiadna iná?

Na ihlu a niť môžete v tomto prípade zabudnúť. Stačí, ak si so svojou dcérou vyhradíte chvíľku času, zoberiete do rúk vyrezaný kúsok ovocia alebo zeleniny (prípadne čohokoľvek, čo si viete predstaviť, že by mohlo v tomto prípade fungovať), budete trpezlivé, vystihnete správnu pozíciu, odhadnete správnu vzdialenosť a môžete fotiť. Ani sa nenazdáte a z malého dievčatka sa razom stane veľká slečna.

V roku 2018 Ali a Stefi zverejnili takéto fotky

View this post on Instagram

Red is love ❤️ #funnystefani

A post shared by Alya Byurkland Chaglar (@seasunstefani) on

Čo majú mama s dcérou nové v roku 2019?

Toto boli všetko fotky, ktoré ste už mohli vidieť minulý rok. Stefi totiž svoju kariéru modelky začala ako 3-ročná. V tom čase boli jej šaty vždy iné, zaujímavé a v mnohých prípadoch doslova na zjedenie. Preto si malé dievčatko veľmi rýchlo získalo priazeň množstva ľudí. Bez akejkoľvek skromnosti možno povedať, že jej fotky obehli celý svet. Nebolo človeka, ktorý by ich nevidel, dokonca sa ich „módne kreácie” snažili aj mnohí napodobniť.

V súčasnosti má Stefi už 4 roky, no stále rovnako rada vymýšľa nápady na nové outfity spolu so svojou kreatívnou maminou. 

Keďže je z nej malá hviezda Instagramu, spolu s maminou si povedali, že budú v duchu tejto tematiky pokračovať. A tak sa aj stalo. Nasledujúca séria fotografií je skutočne hviezdna – Stefi v nej totiž napodobňuje celebrity a ich štýl.

V jej podaní môžete vidieť napríklad Meghan Markle, vojvodkyňu zo Sussexu, Rihannu, Lady Gagu, Nicki Minaj, ako aj známe herečky z červeného koberca a mnoho iných, stačí si zalistovať v nasledujúcich fotkách. Tento raz však fiktívne šaty z ovocia a zeleniny vymenila za skutočné. 

Treba uznať, že 4-ročné dievčatko má už teraz svoj štýl. A ak by aj nie, pomôže si tým, čo sa práve nosí za veľkou mlákou. Potom to môže dopadnúť aj takto krásne.

Stefi ako skutočná vojvodkyňa zo Sussexu

Aj Rihanna má konkurenciu

Prečo tie blondínky vyzerajú v ružovej tak krásne?

Stefi vie, že biela farba je túto zimu mimoriadne trendovou záležitosťou 

Zdroj: instagram.com/Alya Byurkland Chaglar

Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.