fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Monami Frost – kráľovná tetovaní

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak máš rád tetovania a potetovaných modelov a modelky, tak ti je určite známe meno takejto modelky, Monami Frost. Ak si však o nej nepočul, tak to teraz napravíme!

 

Monami Frost je mladá, iba 21-ročná, modelka, pôvodom z Lotyšska, no žije v Kalifornii. Okrem toho, že je modelkou, je aj make-up artistkou a youtuberkou. Na svojom youtube kanáli pridáva rôzne make-up tutorialy, videorecepty na vegánske jedlá, vlogy, či iné zaujímavé videá. Taktiež má svoju webstránku, na ktorej predáva vlastné kolekcie tričiek a iných produktov.

l-491

Táto internetová senzácia, ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje viac než 1 milión fanúšikov, vedie aj napriek mladému veku usporiadaný rodinný život s manželom menom Anrijs Straume, ktorý je uznávaný tatér a ich spoločnou 6-ročnou dcérkou Gabriellou.

l-491

l-491

l-491

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií