Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Motocyklista neprežil náraz do stĺpa verejného osvetlenia, nemal prilbu (foto)

K nehode došlo v obci Trenčianska Teplá.

28.5.2023 (SITA.sk) – V obci Trenčianska Teplá neprežil motocyklista náraz do stĺpa verejného osvetlenia. Nehoda sa stala v časti Príles, podľa doterajších zistení 59-ročný vodič skútra značky Suzuki jazdiaci po miestnej komunikácii z dosiaľ nezistených príčin narazil do stĺpa.

Muž jazdil bez prilby a záchranárom sa ho napriek úsiliu nepodarilo zachrániť. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

„Na mieste bol aj znalec z odboru cestnej dopravy. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenie. Bližšie okolnosti a príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania,“ uvádza polícia.

Na motocyklistov apeluje, aby mysleli najmä na svoju bezpečnosť, ale i na bezpečnosť ďalších účastníkov cestnej premávky, zbytočne neriskovali a nejazdili bez prilby.

Viac k témam: Motorkár, Tragická dopravná nehoda, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Motocyklista neprežil náraz do stĺpa verejného osvetlenia, nemal prilbu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií