Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Motorkár dostal v Šali šmyk a spadol pod protiidúce auto, 44-ročný muž nehodu neprežil (foto)

Pravdepodobne nezvládol riadenie a následne spadol pod vozidlo VW Passat.

4.6.2024 (SITA.sk) – Pri dopravnej nehode v Šali na Ulici P. Pázmaňa prišiel v pondelok popoludní o život 44-ročný motorkár. Podľa nitrianskej polície pravdepodobne nezvládol riadenie, dostal šmyk a následne spadol pod protiidúce vozidlo VW Passat.

„Vodič motocykla bol v život ohrozujúcom stave prevezený do nemocnice, kde, žiaľ, na následky zranení podľahol. Prípadné požitie alkoholických nápojov u vodiča bude zisťované pri pitve,“ informovala polícia.

Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. Polícia apeluje na motocyklistov, aby vždy svoju jazdu prispôsobili svojím schopnostiam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Motorka síce dokáže v okamihu zrýchliť na vysokú rýchlosť, no brzdenie si vyžaduje viac času a pozornosti. Preto je vždy dôležité myslieť na bezpečnosť seba aj iných

Viac k témam: Dopravná nehoda, Motocyklista, nitrianska polícia, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Motorkár dostal v Šali šmyk a spadol pod protiidúce auto, 44-ročný muž nehodu neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií