fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mŕtva chobotnica v rozkroku! Alex Wortex spôsobila na BMD rozruch. A nie jeden!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mŕtva chobotnica v rozkroku? Aj tá sa dá obliecť.” O najväčšiu senzáciu sa počas módnej prehliadky postarala Alex Wortex a jej extravagantné oblečenie. 

Bratislavské módne dni začali v pondelok v známom hoteli DoubleTree by Hilton. V posledný deň sa módni nadšenci už tradične presunú do stredovekého goticko-renesančného bývalého kostola Klarisiek.

Ako to už býva zvykom, BMD sa zúčastnili sa známe modelky, herečky, speváci či športovci. Nechýbala ani Alex Wortex a tak sa aj tento rok bolo na čo pozerať! Mnohé tváre slovenského šoubiznisu predviedli luxusné outfity. Niektorí z nich sa pochválili aj na svojim Instagrame. Pozrite sa na outfity, ktorými zažiarili známe celebrity na Bratislavských módnych dňoch 2019:

https://www.instagram.com/p/B2hom2domw4/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

https://www.instagram.com/p/B2hLdJgCVTh/

Alex a mŕtva chobotnica 

Na módne dni zavítala aj extravagantná Alex Wortex a tak mnohí tušili, čo sa bude diať. Mladá, 28-ročná milovníčka extravagancie a slobody v obliekaní ukázala, že ešte stále má čím šokovať. Na módne podujatie prišla polonahá. Dve mušle jej zakrývali prsia a mŕtva chobotnica zase zdobila intímne miesto v rozkroku. Na módnom podujatí zrejme nebol nikto, kto by ju prehliadol. Niet sa čomu diviť, vybrala si veru netradičný outfit. Chobotnica s istotou zaujala každého. 

chobotnica
Bratislavské módne dni. Zdroj: Nový Čas

Alex sa vďaka svojej odlišnosti ihneď dostala na titulky bulvárnych webov. Na svojom Instagrame napísala, že sa najskôr musí dobre vyspať a až potom sa k celej situácii možno vyjadrí. A tak sa aj stalo. 

„Samo o sebe nie sú Bratislavské módne dni zlá akcia. Nemá to síce umelecký rozmer ako Fashion Life, ale je to dobre zorganizované. To, čo však nasledovalo po skončení prehliadok mi ale rozum neberie a s takýmto správaním som sa nestretla ani v poslednej stokárskej uličke,” začína rozprávať na videu Alex.

Alex sa nepáčilo, čo na Bratislavských módnych dňoch predvádzali zrelé dámy z najvyššej spoločnosti nielen voči jej, ale aj voči jej matke. Hovorí, že ani posledný ožran na hlavnej stanici sa k ľuďom nespráva tak neúctivo, ako to predviedli niektoré dámy.

Bez rešpektu a ľudskosti

Práve týmto správaním sa podľa nej ukázalo, kto je naozaj vulgárny. Alex priznáva, že vulgárnosť nemá spojenú s oblečením. Vulgárnosť je však o tom, ako sa človek správa k iným, či s rešpektom alebo opovrhovaním.   

„Každý človek má dobré a zlé vlastnosti. Keby si tieto dámy o nás umelo nevykonštruovali predsudok, verím, že by sme si dobre rozumeli. Na akcii, kde je uzavretá spoločnosť a ľudia z najvyšších kruhov, človek očakáva akúsi dávku nadhľadu, inteligencie a rešpektu. Opak je pravdou. Po skončení sme sa ešte prechádzali medzi ľuďmi, fotili sme sa s fanúšikmi, ale dámy nad 60 rokov, oblečené v luxuse, si neodpustili hlasné poznámky, že je to grc a pohroma,” hovorí o nepríjemnej situácii Alex.

chobotnica
Bratislavské módne dni. Zdroj: Nový Čas

Dámam zanechala odkaz

Fanúšikom prezradila aj to, čo možno mnohí nevedeli. Myslí si, že hostia, ktorí sa zúčastnili bratislavských módnych dní vedia, že obe patria k slušným ľuďom. Vždy sa na ľudí usmievajú, zdravia ich či fotografujú sa s fanúšikmi. Naopak, ostatní sa tam často opijú. Celý večer vyvrcholil tým, že obe zašli aj do zadnej miestnosti, kde hosťom podávali víno. Tam sa nachádzala najmä smotánka. Keď obe vošli do miestnosti stali sa terčom pozornosti. Nechceli sa v miestnosti zdržiavať, pretože ani jedna nepije alkohol. Krátko na to prišla pani z organizačného tímu a drzo zahlásila, že chce, aby obe okamžite opustili priestory. 

„Všetko to bolo len kvôli oblečeniu. Pritom je to umelecká akcia a človek tam príde vyjadriť sám seba,” hovorí Alex.

Vo svojom videu sa prihovára aj dámam, ktoré na ňu pozerali s opovrhnutím a nevyhli sa ani hlasným komentárom. „Peniaze nie sú všetko. Dámu z teba neurobí to, že sa nahodíš do značkových šiat, je to práve správanie. A hoci by som aj bola posledná prostitútka, tak sa máš ku mne správať s úctou a rešpektom, ako ku hocikomu inému,” nešetrí úprimnosťou Alex Wortex.

Zdroj: Instagram.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií