fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mŕtvy manžel leží v rakve, manželka s deťmi sa pri ňom smejú a fotia!

Máte tip? napíšte nám mailom

Boli sme spolu 11 rokov

Žena, ktorej manžel zomrel 2. septembra na predávkovanie heroínom, sa usmieva na fotografií pri jeho rakve s ich dvoma malými deťmi, vraj chcela “ukázať realitu závislosti”.

Jeho manželka Eva Holland zdieľala fotografie, na ktorých sa spolu s deťmi Lucasom a Avou smejú pri Mikovej otvorenej rakve na Facebooku a Instagrame. Príspevok sa rýchlo šíril a bol zdieľaný viac ako 250.000-krát. Manželka mŕtveho muža chcela týmito fotkami upozorniť práve na to, že takto vzniká množstvo zbytočných úmrtí.

Otec dvoch detí bol prepustený z liečebne okolo minulých Vianoc, po liečbe závislosti na heroíne, ktorá sa prejavila po tom, čo prepadol liekom proti bolesti. Na pohrebe minulý týždeň jeho žena urobila netradičnú pózu pri fotografií so svojimi deťmi a potom zdieľala snímku na  Facebooku a Instagrame s vysvetlením.

Manželka sa odfotila pri mŕtvom manželovi

manzelka

“Som si istá, že táto fotografia pobúri mnoho ľudí, ale hlavný dôvod, prečo vznikla je, že mala ukázať realitu závislosti. Ak si nevyberiete zmenu, každý deň bude závislosť vaša jediná cesta von. Dalo sa tomu predísť, nemuselo sa to stať, ale jedna zlá voľba zničila jeho rodinu.” Povedala manželka.

 

Prečítajte si tiež:
Lizzie Velasquez, ktorú ľudia poznajú ako "Najškaredšiu ženu sveta", to svojim odhodlaním neprajníkom poriadne natrela

Eva and Mik

Eva and Mik

Zdroj: facebook.com   dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií