fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Už dnes sa začínajú MS v hokeji. Fanzóny sú nachystané až v 7 mestách a vstup je voľný!

Máte tip? napíšte nám mailom

Je to tu! Najväčší hokejový sviatok na Slovensku sa začína práve dnes. Ak sa vám už neušlo miesto na štadióne, nezúfajte, organizátori prichystali fanzóny po celom Slovensku.

Fanzóny sú určené pre všetkých záujemcov, nielen pre tých, ktorí majú vstupenku. Vstup do fanzón je zadarmo a veríme, že atmosféra v nich bude minimálne tak dobrá ako na štadiónoch,“ uviedol pre webnoviny.sk riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty MS 2019 Lukáš Donoval.

Atrakcie vo fanzónach sú určené pre mladších i starších. Sú preto ideálnym miestom na vychutnanie si atmosféry hokejového vrcholu roka pre rodiny s deťmi. Vstup je bezplatný, otvorené budú hodinu pred začiatkom prvého zápasu hracieho dňa, zatvárať sa budú hodinu po skončení posledného.

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk

Bohatý sprievodný program pre každého

Hodinu pred každým stretnutím sa v oboch hlavných fanzónach začne sprievodný program, ktorý vyvrcholí štvrťhodinu pred vhadzovaním. Na hlavnom pódiu sa okrem populárnych moderátorov Fun rádia Sajfu, Jula, Very, Didiany a Mima pred bratislavským Istropolisom a Juniora s Marcelom v košickom Kulturparku predstavia aj viacerí dídžeji, lokálne hudobné skupiny(Kandráčovci, IMT Smile), revival a tribute kapely (Bon Jovi, Greenday či Guns N´ Roses, AC/DC), ale aj deti zo základných umeleckých škôl.

Prečítajte si tiež:
Zostanete prekvapení. Títo herci majú rovnaký vek

Žiadna hotovosť!

V areáloch zábavy sa bude dať platiť vlastnou kreditnou či debetnou kartou, ale aj špeciálnymi predplatenými „cashless“ kartami, ktoré získajú fanúšikovia priamo na mieste. Práve vďaka „cashless“ karte sa môže jej majiteľ dostať aj k jednej zo 700 výherných vstupeniek na zápasy Slovenska. V stánkoch s nápojmi a jedlami nebudú predajcovia prijímať hotovosť.

Zdroj: webnoviny.sk

Naprázdno nevyjdu ale ani fanúšikovia z iných miest. Pre tých si SZĽS okrem spomínaných fanzón v Bratislave a v Košiciach pripravil ďalších päť Kaufland fanzón slovenského hokeja v Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici, Martine a Poprade. Celé 2019 IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa snažia byť šetrné k životnému prostrediu, inak to nebude ani vo fanzónach. Využívať sa budú poháre, taniere a príbory z ekologických materiálov. Logo zelených MS bude viditeľné v celom priestore.

Zdroj: webnoviny.sk

Zdroj: strategie.hnonline.sk

Zdroj: webnoviny.sk  hockeyslovakia.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií