fbpx
TOTO musíš počuť! Slovenka, ktorá ovládla slovenský internet vlastnou verziou skladby Despacito, vydala debutový singel!

TOTO musíš počuť! Slovenka, ktorá ovládla slovenský internet vlastnou verziou skladby Despacito, vydala debutový singel!

Mladá Slovenka študujúca herectvo sa posledné dni dostala do povedomia ľudí vlastnou verziou skladby Despacito, v ktorej spieva o jednej z maturitných tém. Po krátkom čase prekvapuje opäť!

Nikol Kassell je mladá slovenská študentka, ktorej talent rozhodne nechýba. Svoj spev predviedla nielen v SuperStar, no najmä pred webcamerou, pred ktorou počas maturitného týždňa naspievala cover skladby Despacito. Tentokrát Nikol spieva opäť, no nejde o žiadnu prerábku, ale o vlastný debutový singel s názvom Do It Right. Song, v ktorom ukázala, že spievať vie skutočne na výbornú, je veľmi chytľavý a my mladej speváčke držíme palce, aby v speve pokračovala a aby ju, ale i o nej, bolo počuť čo najviac!

O hudbu sa v tomto singli postaral Baret zo Sick King Records a vizuál mala na starosti Luca Bush.

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tomáš „Tomike“ Sučik: Baby, nebláznite, anorektičky nás nepriťahujú!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.