fbpx
Muž chcel tajne ženám nakúkať pod sukňu. Skryl si do topánky mini kameru a… skončil s popáleninami! Ako je to možné?

Muž chcel tajne ženám nakúkať pod sukňu. Skryl si do topánky mini kameru a… skončil s popáleninami! Ako je to možné?

Pýtate sa, čo sa stalo? Nuž, asi zaúradovala karma. 

Mladého Američana zo štátu Wisconsin strašne lákalo nazrieť ženám na ulici pod sukňu. Plán mal celkom dobrý – do topánky si skryl drobnú kamerku, s ktorou mal zachytiť požadované zábery. Avšak, človek mieni, osud mení. Chlípny mládenec bol za svoj neslušný čin nepekne potrestaný.

Ešte než si stačil zaobstarať prvé snímky, explodovala batéria a popálila mu celú nohu. “Po explózii bol ošetrený s ľahšími popáleninami a potom sa zveril s tým, čo sa stalo, svojmu radcovi, duchovnému,” opísal miestnemu denníku Wisconsin State Newspaper policajt David Dexheimer.

Keďže žiadnu fotografiu zhotoviť nestihol, neporušil zákon a tak ani nemohol byť potrestaný. Tak už len zostáva veriť, že sa poučil a nebude sa viac o podobný kúsok pokúšať.

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/11/1721273/

Foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Chequered_Miniskirt.jpg

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)