Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž na diaľnici D2 neprežil zrážku s nákladným autom

Z dôvodu odstraňovania následkov tejto nehody bol pravý jazdný pruh neprejazdný, premávka bola vedená v ľavom jazdnom pruhu.

25.6.2024 (SITA.sk) – Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli v utorok krátko po 19:30 vyslaní na diaľnicu D2, kde v úseku 42 km diaľnice v smere do Bratislavy došlo v pravom jazdnom pruhu k zrážke 42-ročného muža a nákladného motorového vozidla.

„Muž na mieste utrpel zranenia, ktorým aj napriek snahe privolaných záchranárov podľahol. Presné príčiny, ako aj okolnosti za ktorých k nehode došlo, sú predmetom vyšetrovania,“ informoval o tragickej udalosti hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Z dôvodu odstraňovania následkov tejto nehody bol pravý jazdný pruh neprejazdný, premávka bola vedená v ľavom jazdnom pruhu.

Viac k témam: Diaľnica D2, Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Muž na diaľnici D2 neprežil zrážku s nákladným autom © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií